PL EN
Złota Księga
Strona główna
Krajowa Izba Gospodarcza Instytut Bada nad Demokracj i Przedsibiorstwem Prywatnym Gmina Fair Play Gmina Fair Play
Strona archiwalna! Zapraszamy do nowego serwisu wwww.przedsiebiorstwo.fairplay.pl
Edycja 2014
Laureaci

Edycja 2013
Laureaci

Ambasadorzy Fair Play

Zota Ksiga


Archiwum relacji filmowych
Gala 2006

Gala IX edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" odbyła się 8 grudnia 2006 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tym razem aura nam sprzyjała, śnieżycę z 2005 r. wynagrodziło zimowe słońce, umożliwiając tym samym dotarcie na galę zaproszonym gościom. W uroczystości uczestniczyło ponad 1500 osób, w tym 653 laureatów programu, nagrodzonych tytułem i certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2006.

Tradycyjnie już gala była podzielona na dwie części: regionalną i oficjalną. W trakcie część regionalnej, na specjalnie przygotowanych scenach miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2006. Laureaci z poszczególnych województw mieli możliwość spotkania się i wymiany wrażeń. Niektórzy spośród laureatów znają się bardzo dobrze, gdyż z sukcesem uczestniczą w programie od wielu lat. Taka konsekwencja w utrzymywaniu wysokiego poziomy etycznego w firmie, a niejednokrotnie stałe podnoszenie poprzeczki, wymaga szczególnego podkreślenia, dlatego też w 2006 roku, podczas oficjalnej części uroczystości wręczyliśmy tak wyjątkowym firmom następujące nagrody specjalne: 2 Platynowe Laury, 10 Złotych Laurów, 31 Srebrnych Laurów, 48 Brązowych Laurów, 91 Złotych Statuetek oraz 132 Złote Certyfikaty "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Oficjalna część gali rozpoczęła się uroczystymi fanfarami o godzinie 17:00. Gości ze sceny powitali prowadzący galę Agata Konarska i Artur Orzech. Wśród osób, które złożyły życzenia Laureatom i pogratulowały im zdobytych nagród i certyfikatów byli między innymi Andrzej Arendarski – Prezes KIG, Jerzy Kwieciński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, Andrzej Kaczmarek – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Piotr Kupaj – Dyrektor Biura Doradców, Ekspertyz i Opinii w Kancelarii Prezydenta RP oraz Mieczysław Bąk – Prezes Fundacji "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", Przewodniczący Ogólnopolskiej Komisji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Jak co roku, na scenie, 15 firmom, które zdaniem Kapituły, na tle laureatów bieżącej edycji wyróżniły się szczególnymi działaniami zostały wręczone nagrody główne programu – Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play".

W IX edycji otrzymały je:
 • Firma Karlik Spółka jawna, Poznań, woj. wielkopolskie
 • G DATA Software Sp. z o.o., Szczecinek, woj. zachodniopomorskie
 • GABI-PLAST PPH Gabriela Kośmider, Krotoszyn, woj. wielkopolskie
 • GOLD DROP Sp. z o.o., Limanowa, woj. małopolskie
 • Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A., Jastrzębie Zdrój, woj. śląskie
 • Krakowska Spółdzielnia Niewidomych SANEL, Kraków, woj. małopolskie
 • Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o., Straszków, woj. wielkopolskie
 • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A., Kraków, woj. małopolskie
 • POLPAK-KARTON Sp. z o.o., Poledno, woj. kujawsko-pomorskie
 • Przedsiębiorstwo Konfekcyjne "MODESTA", Ozorków, woj. łódzkie
 • SYSTEMY SIECIOWE SEVENET Sp. z o.o., Gdańsk, woj. pomorskie
 • TROTON Sp. z o.o., Ząbrowo, woj. zachodniopomorskie
 • WERNER KENKEL Sp. z o.o., Krzycko Wielkie, woj. wielkopolskie
 • Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny "FARMAPOL" Sp. z o.o., Poznań, woj. wielkopolskie
 • ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA W GDAŃSKU, Gdańsk, woj. pomorskie

Uroczysty charakter gali podkreślił również występ Kwartetu Rampa. Nie była to jednak jedyna muzyczna atrakcja tego wyjątkowego wieczoru. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Oficjalną część gali zamknął bowiem koncert zespołu De Mono, który sprawił, że Sala Kongresowa wypełniła się głosami 1500 gości, śpiewających między innymi takie przeboje, jak Kamień i aksamit, Twoje ulice, Zostańmy sami, Statki na niebie, czy też Znów jesteś ze mną i Kochać inaczej.

Po dużej dawce muzyki i w doskonałych humorach goście udali się na uroczysty bankiet, gdzie czekał ich ciąg dalszy niespodzianek, czyli występ Kwartetu RAMPA i uczta dla ciała, przygotowana przez wybitnych specjalistów – Catering Bracia Wiśniewscy.

Główny Partner Merytoryczny Programu
Partnerzy gali finałowej 2006


Fotoreportaż z Wielkiej Gali Finałowej IX edycji

Zaloguj się do systemu ankiet
OdwiedĽ nasz kanał na YouTube
FAQ
Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Aktualności
15 grudnia 2014

Zapraszamy do odwiedzenia nowej wersji oficjalnej strony internetowej programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"! Oprócz zmienionego wyglądu, serwis wicej...


12 grudnia 2014

Filmowanie podczas Gali "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014
Firma "Kreatywnie.org" została wybrana przez organizatorów Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" do filmowania Gali "Przedsiębiorstw Fair wicej...


12 grudnia 2014

GALA "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY" 2014! 12 grudnia 2014 r. w EXPO XXI w Warszawie (Hala 4, wicej...


6 listopada 2014

Serdecznie polecamy zapoznanie się z ofertą świąteczną naszego partnera - firmy OPENTEAM. Szanowni Państwo, wspólne celebrowanie wicej...Galeria - Gala Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

© Copyright by "Przedsiębiorstwo Fair Play" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.