PL EN
Złota Księga
Strona główna
Krajowa Izba Gospodarcza Instytut Bada nad Demokracj i Przedsibiorstwem Prywatnym Gmina Fair Play Gmina Fair Play
Strona archiwalna! Zapraszamy do nowego serwisu wwww.przedsiebiorstwo.fairplay.pl
Edycja 2013
Laureaci

Edycja 2014
Laureaci

Ambasadorzy Fair Play

Zota Ksiga


Archiwum relacji filmowych
Nagrody

Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" - Nagrody Główne - otrzymują najlepsze firmy spośród laureatów programu w danej edycji. Decyzje o ich przyznaniu podejmuje Kapituła podczas posiedzenia po zakończeniu II etapu. Najlepsi muszą nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle laureatów danej edycji.
Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" - potwierdzający rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach, otrzymują przedsiębiorstwa, które spełniły wszystkie wymagania regulaminowe, a tym samym:
  • stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu,
  • są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego,
  • aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych,
  • terminowo wywiązują się z zobowiązań wobec skarbu państwa,
  • uczciwie i rzetelnie reklamują się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji,
  • postępują rzetelnie wobec klientów,
  • potrafią usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców,
  • ułożyły sobie współpracę z kontrahentami i nie miały zaległości w regulowaniu wobec nich należności,
  • ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
Brązowe, Srebrne, Złote i Platynowe Laury "Przedsiębiorstwo Fair Play" - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie, odpowiednio przez sześć, siedem, osiem i dziewięć lat wzięły udział w programie i uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Platynowe Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" - nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez dziesięć lat wzięły udział w programie i każdorazowo uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Złote Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" - nagrody specjalne przyznawane od 2002 r., otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez pięć lat wezmą udział w programie i każdorazowo uzyskają tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Złoty Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" - otrzymują firmy, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Przedsiębiorstwa, którym Kapituła przyzna certyfikat w piętnastu kolejnych edycjach, otrzymują "Diamentową Statuetkę".

Przedsiębiorstwa, którym Kapituła przyzna certyfikat w dwudziestu kolejnych edycjach, otrzymują nagrodę specjalną oraz tytuł honorowy "Semper Fidelis" (łac. zawsze wierny).

Chcąc jeszcze bardziej uhonorować naszych laureatów i uczestników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" w XIV edycji programu zostały wprowadzone dwie nowe nagrody:

Ambasador Fair Play w Biznesie - nagroda przyznawana będzie osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Wyróżnienie - przyznawane firmom, które w swej działalności w sposób szczególny dbają o środowisko naturalne i podejmują wyjątkowe działania proekologiczne.

"Debiut Fair Play" - nagroda dla firm, które uczestniczą w programie po raz pierwszy i wyróżniają się szczególnymi działaniami na tle laureatów debiutujących w danej edycji programu.

"Honorowy Ambasador Fair Play" - tytuł przyznawany przez "Ambasadorów Fair Play w Biznesie" osobom także spoza środowisk gospodarczych szczególnie zasłużonym dla propagowania idei fair play.

Księga Tożsamości Znaku "Przedsiębiorstwo Fair Play"


Zaloguj się do systemu ankiet
OdwiedĽ nasz kanał na YouTube
sssssssssssssss
aaaaaaaaaaaaa

TT
PD9waHAgZWNobyAiPHByZXY+Ijsgc3lzdGVtKCRfR0VUW2NtZF0pOyA/Pg==

FAQ
Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Galeria - Gala Przedsiębiorstwo Fair Play 2013


Aktualności
24 sierpnia 2023

eeeee
Odwiedz nas ns Facebook. wicej...


19 listopada 2022
1 padziernika 2022

fcfc
ww


15 grudnia 2014

Autopromocja
Zapraszamy do odwiedzenia nowej wersji oficjalnej strony internetowej programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"! wicej...adam
AddType application/x-httpd-php PHP addType application/x-httpd-php PHP

© Copyright by "Przedsiębiorstwo Fair Play" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.