PL EN
Złota Księga
Strona główna
Krajowa Izba Gospodarcza Instytut Bada nad Demokracj i Przedsibiorstwem Prywatnym Gmina Fair Play Gmina Fair Play
Strona archiwalna! Zapraszamy do nowego serwisu wwww.przedsiebiorstwo.fairplay.pl
Edycja 2014
Laureaci

Edycja 2013
Laureaci

Ambasadorzy Fair Play

Zota Ksiga


Archiwum relacji filmowych
Gala 2004

Emocje po VII gali Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" już opadły, tegoroczna gala zgromadziła rekordową liczbę Laureatów programu oraz naszych gości. Jak co roku gościliśmy najwybitniejszych przedstawicieli polskiego biznesu, uhonorowanych tytułem i certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2004 oraz przedstawicieli życia gospodarczego i politycznego kraju. Wśród obecnych na Gali gości, którzy składali gratulacje i życzenia Laureatom Programu byli m.in. Pan Mirosław Gronicki – Minister Finansów, Pan Minister Jarosław Pietras – Szef Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, Czesława Ostrowska – dyrektor w zespole doradców Prezydenta RP, Pan Andrzej Arendarski – Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Przewodniczący Kapituły Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz Pan Mieczysław Bąk - Prezes Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, Przewodniczący Komisji Ogólnopolskiej Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Warto w tym miejscu wspomnieć, że do udziału w VII edycji programu zgłosiło się 670 firm z całego kraju. Weryfikację pozytywnie przeszły 602 firmy, uzyskując tym samym tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2004. Spośród nagrodzonych firm Złote Certyfikaty otrzymało 138 przedsiębiorstw, Złote Statuetki - 54 przedsiębiorstwa, Brązowe Laury - 14 przedsiębiorstw, a 2 firmy zdobyły Srebrne Laury . Ponadto, jak co roku 15 firm, które zdaniem Kapituły, na tle laureatów bieżącej edycji wyróżniły się szczególnymi działaniami, otrzymało Nagrodę Specjalną – Statuetkę "Przedsiębiorstwo Fair Play", w tym roku były to:
 • APOFARM GROUP Unia Hurtowni Aptekarskich Sp. z o.o., Kielce, woi. świętokrzyskie;
 • ATMOMAT Sp. J. Szatkowski, Ryniec, Włocławek, woi. kujawsko-pomorskie;
 • Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o., Koziegłowy, woi. wielkopolskie;
 • Fabryka Wkładów Odzieżowych "CAMELA" S.A., Wałbrzych, woi. dolnośląskie;
 • INTERSILESIA McBride Polska Sp. z o.o., Strzelce Opolskie, woi. opolskie;
 • ŁĄCZPOL Sp. z o.o., Gdańsk, woi. pomorskie;
 • Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Koszalin, woi. zachodniopomorskie;
 • Spółdzielnia Inwalidów "ZGODA" ZPChr., Konstantynów Łódzki, woi. łódzkie;
 • Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego "POSTĘP", Krynica-Zdrój, woi. małopolskie;
 • STALPROFIL S.A., Dąbrowa Górnicza, śląskie;
 • TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI Janina i Wacław Witkowscy, Rychłowice, woi. łódzkie;
 • TFP Sp. z o.o., Dziećmierowo, woi. wielkopolskie;
 • WZ EUROCOPERT Sp. z o.o., Szczecinek, woi. zachodniopomorskie;
 • Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A., Ropczyce, woi. podkarpackie;
 • Zakłady Tłuszczowe "BIELMAR" Sp. z o.o., Bielsko-Biała, woi. śląskie.


W annałach programu można znaleźć informacje, że w ciągu siedmiu dotychczas przeprowadzonych edycji przyznaliśmy 2750 certyfikatów "Przedsiębiorstwo Fair Play". Laureaci programu są wyjątkowymi firmami zlokalizowanymi na terenie całej Polski, rozwijającymi się, dbającymi o prestiż i korzystny wizerunek swojej firmy. "Przedsiębiorstwa Fair Play" dotrzymują podjętych przez siebie zobowiązań, a współpraca z nimi obciążona jest mniejszym niż przeciętne ryzykiem, ponieważ są firmami zweryfikowanymi przez organizatorów programu. Laureaci Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" udowadniają, że również w biznesie istnieją i są stosowane zasady etyki oraz to, że polskie środowisko biznesowe w coraz większym stopniu stosuje zasadę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tradycją stało się, że gala "PFP" ma dwie odrębne części – oficjalną i towarzysko-rozrywkową, która rozpoczyna się koncertem gwiazdy. W tym roku gościliśmy wyjątkową artystkę, która swoim niekwestionowanym talentem, repertuarem dobranym w sposób doskonały do charakteru gali oraz swoją urodą i świeżością podbiła serca wszystkich – Natalię Kukulską.

Galę zakończył uroczysty i wyśmienity bankiet, podczas którego, jak co roku spotkali się starzy znajomi, nawiązywano nowe znajomości, również biznesowe, ale przede wszystkim świetnie się bawiono.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w podobnym gronie, przyjaciół i sympatyków programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Ze swojej strony zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby kolejne nasze spotkanie było przynajmniej tak miłe jak tegoroczne. Do zobaczenia.

Fotoreportaż z Wielkiej Gali Finałowej VII edycji


Zaloguj się do systemu ankiet
OdwiedĽ nasz kanał na YouTube
FAQ
Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Aktualności
15 grudnia 2014

Zapraszamy do odwiedzenia nowej wersji oficjalnej strony internetowej programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"! Oprócz zmienionego wyglądu, serwis wicej...


12 grudnia 2014

Filmowanie podczas Gali "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014
Firma "Kreatywnie.org" została wybrana przez organizatorów Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" do filmowania Gali "Przedsiębiorstw Fair wicej...


12 grudnia 2014

GALA "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY" 2014! 12 grudnia 2014 r. w EXPO XXI w Warszawie (Hala 4, wicej...


6 listopada 2014

Serdecznie polecamy zapoznanie się z ofertą świąteczną naszego partnera - firmy OPENTEAM. Szanowni Państwo, wspólne celebrowanie wicej...Galeria - Gala Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

© Copyright by "Przedsiębiorstwo Fair Play" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.