PL EN
Złota Księga
Strona główna
Krajowa Izba Gospodarcza Instytut Bada nad Demokracj i Przedsibiorstwem Prywatnym Gmina Fair Play Gmina Fair Play
Strona archiwalna! Zapraszamy do nowego serwisu wwww.przedsiebiorstwo.fairplay.pl
Edycja 2014
Laureaci

Edycja 2013
Laureaci

Ambasadorzy Fair Play

Zota Ksiga


Archiwum relacji filmowych




Poniej przedstawiamy list Laureatw XIII edycji programu "Przedsibiorstwo Fair Play"

Laureaci z roku: 2010 zmie
Nazwa Firmy Nagroda
Miasto Wojewodztwo
"DOM.developer Wrocław" Sp. z o.o. CertyfikatWrocławdolnośląskie
"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w GłogowieCertyfikatGłogówdolnośląskie
Agencja Obrotu Wierzytelnościami PROGRES Sp. z o.o.CertyfikatLubindolnośląskie
BIPROGEO PROJEKT Sp. z o.o.Złoty CertyfikatWrocławdolnośląskie
BIUREXCertyfikatLubindolnośląskie
CLARENA Sp. z o.o. Sp. k.CertyfikatWrocławdolnośląskie
CLOOS-POLSKA Sp. z o.o.Srebrny LaurŚwidnicadolnośląskie
Cukiernia Sergiusz SiemionkoZłoty CertyfikatWrocławdolnośląskie
ECO JELENIA GÓRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSrebrny LaurJelenia Góradolnośląskie
Fabryka Wkładów Odzieżowych "CAMELA" S.A.Brązowy LaurWałbrzychdolnośląskie
HASCO-LEK S.A.Złoty LaurWrocławdolnośląskie
HS LUBAŃ Sp. z o.o.CertyfikatLubańdolnośląskie
HUMAN PARTNER Sp. z o.o.CertyfikatWałbrzychdolnośląskie
IMPEL CLEANING Sp. z o.o.Złoty CertyfikatWrocławdolnośląskie
InsERT S.A.CertyfikatWrocławdolnośląskie
KGHM Metraco S.A.CertyfikatLegnicadolnośląskie
Komsa Polska Sp. z o.o.CertyfikatWrocławdolnośląskie
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.CertyfikatLegnicadolnośląskie
LENA WILKÓW Sp. z o.o.Brązowy LaurWilkówdolnośląskie
LIBETCertyfikatWrocławdolnośląskie
MEGAMEDIA Sp. z o.o.CertyfikatWrocławdolnośląskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie Srebrny LaurLubindolnośląskie
P.H.U. INTELBUD Lucyna SzymalaCertyfikatBolesławiecdolnośląskie
P.P.H. "WADEX" S.A.Złoty LaurWrocławdolnośląskie
Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDOTEX" Sp. z o.o.CertyfikatWrocławdolnośląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "PRI-BAZALT" S.A. CertyfikatRębiszówdolnośląskie
Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A. we WrocławiuCertyfikatWrocławdolnośląskie
Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych "EKO-WOD" Sp. z o.o.Złota StatuetkaŚwidnicadolnośląskie
Przedsiębiorstwo Transportowe "ELTUR-TRANS" Sp. z o.o.Srebrny LaurBogatyniadolnośląskie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ELTUR-SERWIS" Sp. z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Bogatyniadolnośląskie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ELTUR-SERWIS" Sp. z o.o.Złoty LaurBogatyniadolnośląskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia "OGORZELEC" Sp. z o.o.CertyfikatOgorzelecdolnośląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI w Bolesławcu Sp. z o.o.CertyfikatBolesławiecdolnośląskie
RE-WO Auto-Serwis Sp. z o.o.Srebrny LaurLubindolnośląskie
Rekuperatory Sp. z o.o.CertyfikatSzamotułydolnośląskie
SI-Consulting S.A.Złoty CertyfikatWrocławdolnośląskie
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane "SAVEX" Sp. z o.o. CertyfikatZgorzelecdolnośląskie
TARCZYŃSKI SPÓŁKA AKCYJNACertyfikatUjeździec Małydolnośląskie
Usługi Komunalne WodNiK Sp. z o.o. z TrzebnicyCertyfikatTrzebnicadolnośląskie
Uzdrowisko Przerzeczyn Sp. z o.o.CertyfikatPrzerzeczyn Zdrójdolnośląskie
VOTUM S.A.CertyfikatWrocławdolnośląskie
Widex Polska Sp. z o.o.Brązowy LaurKobierzycedolnośląskie
Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.Złoty LaurProszówkadolnośląskie
"DROBEX-PASZ" Sp. z o.o.Złota StatuetkaMakowiskakujawsko-pomorskie
"EL-POMIAR" Sp. z o.o.Złota StatuetkaInowrocławkujawsko-pomorskie
ARMA Upominki ReklamoweZłoty LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
ATMOMAT Sp. Jawna Szatkowski, RyniecNominacje do StatuetkiWłocławekkujawsko-pomorskie
ATMOMAT Sp. Jawna Szatkowski, RyniecPlatynowy LaurWłocławekkujawsko-pomorskie
ATS S.A.Złoty CertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
BIn-Montaż Sp. z o.o.CertyfikatBiałe Błota kujawsko-pomorskie
BIURO PROJEKTOWO-HANDLOWE BIPROMASZ Mieczysław GorzochZłota StatuetkaBydgoszczkujawsko-pomorskie
Bydgoski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Bydgoszczkujawsko-pomorskie
CAMSAT Przemysław GralakCertyfikatSolec Kujawskikujawsko-pomorskie
DOKO Sp. z o.o.Złoty CertyfikatBrodnicakujawsko-pomorskie
DOMPOL Sp. z o.o.CertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
Drukarnia PERGAMUSCertyfikatOsielskokujawsko-pomorskie
EFEKT EWA ORZECHOWSKA Manuela OrzechowskaBrązowy LaurInowrocławkujawsko-pomorskie
EGB Investments SAZłota StatuetkaBydgoszczkujawsko-pomorskie
ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaGrudziądzkujawsko-pomorskie
EMTOR SP. Z O.O. TORUŃCertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
EUROBROKERS Sp. z o.o.Złoty CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
EUROBROKERS Sp. z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Bydgoszczkujawsko-pomorskie
F.H.P. "MAL-PAK" Leszek MulBrązowy LaurKowalewo Pomorskiekujawsko-pomorskie
FERRUM SP. J. Ewa, Artur WójcikZłoty CertyfikatInowrocławkujawsko-pomorskie
Fordońska Spółdzielnia MieszkaniowaZłoty CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.CertyfikatBydgoszcz kujawsko-pomorskie
HOSPICJUM im. ks. Jerzego PopiełuszkiSrebrny LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
HUSAR Budownictwo Inżynieryjne Sp. z o.o.CertyfikatWłocławekkujawsko-pomorskie
KDM - automatyka M. Zwierzychowski i wspólnicy Sp. j. w GniewkowieCertyfikatGniewkowokujawsko-pomorskie
Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" im. Jana Pawła II Spółdzielnia Usług MedycznychCertyfikatCiechocinekkujawsko-pomorskie
Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" im. Jana Pawła II Spółdzielnia Usług MedycznychStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Ciechocinekkujawsko-pomorskie
KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.Brązowy LaurNowekujawsko-pomorskie
Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Srebrny LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
MELBUD S.A.Platynowy LaurGrudziądzkujawsko-pomorskie
METALBARK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE Zbigniew BarłógSrebrny LaurNowa Wieś Wielkakujawsko-pomorskie
METALKO Sp. z o.o.Brązowy LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.CertyfikatWłocławekkujawsko-pomorskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaWłocławekkujawsko-pomorskie
MOLEWSKI Sp. z o.o.Brązowy LaurChodeczkujawsko-pomorskie
NZOZ Dom Sue RyderZłoty CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
PAPIERY POWLEKANE PASACO Sp. z o.o.Złoty CertyfikatSolec Kujawskikujawsko-pomorskie
PB-U BUDOPOL S.A.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
PEKUM Sp. z o.o.CertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
POLMASS S.A.Nominacje do StatuetkiBydgoszczkujawsko-pomorskie
POLMASS S.A.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
PROTERM Barczewski, Kaczmarek, Kłos Spółka jawnaCertyfikatBydgoszcz kujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o.Złota StatuetkaŚwieciekujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "SANIKO" Sp. z o.o.Srebrny LaurWłocławekkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO Bydgoszcz SACertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "ELWIND" Spółka z o.o.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
PRZEDSIĘBIORSTWO REKULTYWACJI I REWALORYZACJI OBSZARÓW ZABYTKOWYCH EKO-PARK Sp. z o.o.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych CORIMP Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaBydgoszczkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TAXLAS" Sp. J.CertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LECHPOL Sp. z o.o.Srebrny LaurSzubinkujawsko-pomorskie
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Organizacji Inwestycji Budowlanych "CORPINEX" Marian KaraszkiewiczSrebrny LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o.Brązowy LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
RUTKOWSKI LTD Sp. z o.o. Hotele Uzdrowiskowe St. GeorgeCertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
SLICAN Sp. z o.o.Srebrny LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
Sorimex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.Złoty LaurToruńkujawsko-pomorskie
TRANSAND Firma Transportowo-Budowlana Jerzy GotowskiSrebrny LaurNeklakujawsko-pomorskie
TRANSODA Sp. z o.o.Brązowy LaurInowrocławkujawsko-pomorskie
UNI-TECH S.A.CertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
VIP S.D. Pikul Sp.j.Złoty CertyfikatLubicz Górny k/ Torunia kujawsko-pomorskie
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "ALFA" Sp. z o.o.Platynowy LaurBydgoszczkujawsko-pomorskie
WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGOCertyfikatWłocławekkujawsko-pomorskie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w BydgoszczyCertyfikatBydgoszczkujawsko-pomorskie
Zakład Naprawy Tachografów TACHO Adam BarcikowskiZłota StatuetkaToruńkujawsko-pomorskie
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "OSKA" Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz - sp.j. PrzyłękiZłota StatuetkaPrzyłękikujawsko-pomorskie
Zakład Usług Podwodnych i Technicznych Denis AndrzejCertyfikatToruńkujawsko-pomorskie
Zakłady Mięsne "VIOLA" Meyer Sp. J.Brązowy LaurLnianokujawsko-pomorskie
ZAKŁADY MŁYNARSKIE "Polskie Zakłady Zbożowe" Sp. z o.o.Złoty CertyfikatŚwieciekujawsko-pomorskie
"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców "ROBOTNIK" ZamośćCertyfikatZamośćlubelskie
D&D RESORY POLSKA Sp. z o.o.Srebrny LaurLublinlubelskie
Drukarnia EMBE PRESS S. Bezdek, M. Mamczarz Spółka JawnaBrązowy LaurLublinlubelskie
F.H.U HANDBUD Wiesław BlicharskiCertyfikatWłodawalubelskie
FAST-CHEMZłoty CertyfikatMirczelubelskie
FIRMA HANDLOWA "KABIS" Bożena KędzioraZłoty CertyfikatŁuszczówlubelskie
Greenland Technologia EM Sp. z o. o.Brązowy LaurTrzciankilubelskie
HENPOL Sp. z o.o.CertyfikatLublinlubelskie
Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT SERVICE S.A.CertyfikatLublinlubelskie
MEGATEM EC-LUBLIN Sp. z o.o.Złoty CertyfikatLublinlubelskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI "WODOCIĄGI PUŁAWSKIE" Sp. z o.o. w PuławachZłoty CertyfikatPuławylubelskie
NEPTUN Sp. z o.o.Brązowy LaurLublinlubelskie
Ośrodek Szkolenia Kierowców RODMOSZłota StatuetkaLublinlubelskie
PROZAP Sp. z o.o.Srebrny LaurPuławylubelskie
Przedsiębiorstwo Przemysłu Paszowego "Bacutil" Sp. z o.o.CertyfikatBedlno Radzyńskielubelskie
TELECOMM Sp. z o.o.CertyfikatLublinlubelskie
Zakład Produkcyjno-Usługowy NIPPLEX Halina BoguszCertyfikatCzerśllubelskie
Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław SerhejZłoty LaurŁomazylubelskie
Zakłady Mięsne "FELIX" PPH Sp. z o.o.Platynowy LaurRossoszlubelskie
ALDEMED Centrum MedyczneSrebrny LaurZielona Góralubuskie
ALDEMED Centrum MedyczneNominacje do StatuetkiZielona Góralubuskie
DBW POLSKA Sp. z o.o.CertyfikatGórzykowolubuskie
EKOBUD Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaZielona Góralubuskie
Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych "KROMET" Sp. z o.o.Złota StatuetkaKrosno Odrzańskielubuskie
GAZSTAL S.A.Platynowa StatuetkaZielona Góralubuskie
GEDIA POLAND Sp. z o.o.Platynowy LaurNowa Sóllubuskie
HARDEX S.A.Złoty LaurKrosno Odrzańskielubuskie
HARTMANN Polska Sp. z o.o.CertyfikatGorzów Wielkopolskilubuskie
Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.Srebrny LaurPrzyczyna Górnalubuskie
ICT Poland Sp. z o.o.Złota StatuetkaKostrzyn nad Odrąlubuskie
Inter-Sicherheits - Service Sp. z o.o.CertyfikatGorzów Wielkopolskilubuskie
LEGARTO Sp. z o.o.CertyfikatZielona Góralubuskie
Lubuska Grupa Kapitałowa Jarosław ŁońZłoty CertyfikatGorzów Wielkopolskilubuskie
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp.CertyfikatGorzów Wielkopolskilubuskie
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI ZIELONA GÓRAZłota StatuetkaZielona Góralubuskie
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZIELONEJ GÓRZEZłota StatuetkaZielona Góralubuskie
OMNI MODO Bogumiła A. UlanowskaCertyfikatNowa Sóllubuskie
OMNI MODO Bogumiła A. UlanowskaNominacje do StatuetkiNowa Sóllubuskie
Ośrodek Szkolenia PAS Piotr LewandowskiZłota StatuetkaZielona Góralubuskie
P. W. FAST Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaZielona Góralubuskie
P.U.H. "SANITEX" Platynowy LaurGorzów Wielkopolskilubuskie
P.U.H. "SANITEX" Nominacje do StatuetkiGorzów Wielkopolskilubuskie
PHU "PROBUS" Elżbieta PolechońskaCertyfikatRzepinlubuskie
PIEKARNIA ZBIGNIEW MATLĄGSrebrny LaurZimna Brzeźnicalubuskie
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Sanitar" Jan KordaczCertyfikatGorzów Wielkopolskilubuskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RPR" Rudolf Piotr RóżańskiZłoty CertyfikatZielona Góralubuskie
RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.CertyfikatŚwiebodzinlubuskie
SENATOR POLSKA Sp. z o.o.Srebrny LaurSulechówlubuskie
StreamsoftCertyfikatZielona Góralubuskie
TRAMEC POLSKA Sp. z o.o.Złota StatuetkaBojadłalubuskie
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w SłubicachBrązowy LaurSłubicelubuskie
Zakład Gospodarki Komunalnej i MieszkaniowejStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Kargowalubuskie
Zakład Gospodarki Komunalnej i MieszkaniowejPlatynowy LaurKargowalubuskie
ZAKŁAD USŁUG WODNO-ŚCIEKOWYCH Spółka z o.o.Złota StatuetkaSłubicelubuskie
ZIEL-BRUK Edward MakarewiczCertyfikatPłotylubuskie
ASDPlatynowy LaurŁódźłódzkie
BALEXIM J. BalcerekZłoty LaurŁódźłódzkie
BELATEX Sp. z o.o.Srebrny LaurŁódźłódzkie
BUDOWA ŁOWICZ Sp. z o.o.Platynowy LaurŁowiczłódzkie
COMPLEX S.A.Srebrny LaurŁódźłódzkie
CONRAD Sp. z o.o.Złota StatuetkaŁódźłódzkie
DANAK Firma Budowlana Sp. j.Złoty CertyfikatŁódźłódzkie
Deante Antczak Sp. J.Platynowa StatuetkaŁódźłódzkie
ELBEST Sp. z o.o.Brązowy LaurRogowiecłódzkie
ELMEN Sp. z o.o. z/s w RogowcuZłoty CertyfikatRogowiecłódzkie
ELSTER Kent Metering Sp. z o.o.CertyfikatZgierzłódzkie
ENERGOSERWIS KLESZCZÓW Spółka z o.o.CertyfikatRogowiecłódzkie
Firma "TARO" Roman Grudziński Spółka JawnaCertyfikatTymienicełódzkie
Firma "W. LEWANDOWSKI" P.H.U.Platynowy LaurŁódźłódzkie
Firma Kupiecka "MITEX" Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaKonstantynów Łódzkiłódzkie
ICOM INVEST Sp. z o.o.CertyfikatPabianicełódzkie
INCHEM POLONIA Sp. z o.o.Srebrny LaurWiśniowa Górałódzkie
InterYeast Spółka z o.o.CertyfikatKrośniewicełódzkie
ITALCOLOR Sp. z o.o.CertyfikatPiotrków Trybunalskiłódzkie
JANMOR Sp. z o.o.CertyfikatPabianicełódzkie
JANTOŃ S.A. SP.K.Złota StatuetkaDobrońłódzkie
KASTOR S.A.CertyfikatŁaskłódzkie
LEAR A.i R. Kłucjasz Spółka JawnaCertyfikatBełchatówłódzkie
MANOR HOUSE Pałac OdrowążówCertyfikatChlewiska/Radomskołódzkie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNE Sp. z o.o. w ŁodziZłoty CertyfikatŁódźłódzkie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Złota StatuetkaSieradzłódzkie
MILKPOL S.A..CertyfikatCzarnocinłódzkie
MILMA Zygmunt Matusiak, Andrzej Milczarek Sp. J.Złoty CertyfikatZgierzłódzkie
OCMER Sp. z o.o.Srebrny LaurŁódźłódzkie
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w SpaleZłoty LaurSpałałódzkie
P.B. BUDISTANCertyfikatŁódźłódzkie
P.W. STANDARD Rogulscy Sp.J.CertyfikatOpocznołódzkie
Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe w SieradzuZłota StatuetkaSieradzłódzkie
PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.CertyfikatPabianicełódzkie
PPHU MARTEL GRELA DOROTAZłota StatuetkaSieradzłódzkie
PPU BUDREX Włodzimierz PęczakowskiZłoty LaurSrockłódzkie
PPU INBUD Sp. z o.o.CertyfikatŁódźłódzkie
PPUH "ZIEM-BUD" Jan BiałasCertyfikatŁódźłódzkie
Przedsiębiorstwo "UNIDRO" S.A.Złota StatuetkaŁódźłódzkie
Przedsiębiorstwo Budowlane ROMAX-BUD Andrzej Wierzbowski Sp. j.Złoty LaurŁódźłódzkie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "PiAS" Anna SzulcCertyfikatZgierzłódzkie
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Barbara MaziarzCertyfikatBełchatówłódzkie
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "INKOM" Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaBełchatówłódzkie
PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA GASTRONOMICZNEGO "PERFECT PLUS" Sp. z o.o.CertyfikatŁódźłódzkie
PRZYGUCCY INTER CAR Sp. z o.o.Platynowy LaurŁódźłódzkie
RAMB Sp. z o.o. Piaski Nr 2Złoty CertyfikatPiaski Nr 2łódzkie
Spółdzielnia Inwalidów "ZGODA" Platynowy LaurKonstantynów Łódzkiłódzkie
Start People Sp. z o.o.Złoty LaurŁódźłódzkie
TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI Janina i Wacław Witkowscy Spółka JawnaNominacje do StatuetkiRychłowice k/Wieluniałódzkie
TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI Janina i Wacław Witkowscy Spółka JawnaZłoty CertyfikatRychłowice k/Wieluniałódzkie
TBS w Zgierzu Sp. z o.o.CertyfikatZgierzłódzkie
WŁODAN Andrzej Włodarczyk Spółka JawnaCertyfikatPabianicełódzkie
Your Catering Group s.c. Wioletta i Paweł BrzezińscyCertyfikatŁódźłódzkie
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w PabianicachCertyfikatPabianicełódzkie
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Grot" J. Grot Sp. j.CertyfikatStarowa Górałódzkie
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jolanta i Grzegorz NowakowscyCertyfikatSławnołódzkie
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w ŁodziPlatynowa StatuetkaŁódźłódzkie
Zakłady Mięsne "PAMSO" S.A.Srebrny LaurPabianicełódzkie
Zakłady Mięsne "PAMSO" S.A.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Pabianicełódzkie
ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH TERPLAST sp. z o.o. Złota StatuetkaSieradzłódzkie
"TOR-KRAK" Sp. z o.o. KrakówCertyfikatKrakówmałopolskie
ABM Spółka AkcyjnaCertyfikatKrakówmałopolskie
ALFA-SPED Kazimierz i Małgorzata Kaczmarczyk Spółka Jawna Złoty CertyfikatKrakówmałopolskie
ANACCO Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe - Joanna TrzaskaZłota StatuetkaKrakówmałopolskie
ATU Logistic Andrzej i Katarzyna Haber Spółka JawnaCertyfikatKrakówmałopolskie
FARMINA SP. Z O.O.CertyfikatKrakówmałopolskie
Firma JANEX Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaKrakówmałopolskie
Firma Remontowo-Budowlana "EUROMAL" Adam StefańskiCertyfikatAlwerniamałopolskie
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA SEMACO JERZY SKAŁOŃ, GRZEGORZ STROJNIAK, MAREK STROJNIAK SPÓŁKA JAWNACertyfikatKrakówmałopolskie
HAKO POLSKA Sp. z o.o.CertyfikatKrakówmałopolskie
IGEPA POLSKA Sp. z o.o.CertyfikatKrakówmałopolskie
IMPULS Sp. z o.o.Platynowy LaurLimanowamałopolskie
IMPULS Sp. z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Limanowamałopolskie
Integer.pl S.A.CertyfikatKrakówmałopolskie
KRAKOWSKIE ZAKŁADY AUTOMATYKI S.A.CertyfikatKrakówmałopolskie
KRAKOWSKIE ZAKŁADY AUTOMATYKI S.A.Nominacje do StatuetkiKrakówmałopolskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA AKCYJNA w KrakowieCertyfikatKrakówmałopolskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE S.A. w KrakowiePlatynowa StatuetkaKrakówmałopolskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.Platynowy LaurKrakówmałopolskie
PERS Marek SowińskiCertyfikatNowy Sączmałopolskie
PRECIA POLSKA Sp. z o.o.Srebrny LaurKrakówmałopolskie
Przedsiębiorstwo Budowlane TECHBUD Henryk Czaja, Przemysław Czaja Spółka JawnaCertyfikatKrakówmałopolskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe FARES sp. z o.o.CertyfikatKrakówmałopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT KOMUNIKACYJNYCH W KRAKOWIE Spółka AkcyjnaCertyfikatKrakówmałopolskie
Przedsiębiorstwo WIKOM-SEAL M. WoźniczkoCertyfikatKrakówmałopolskie
SANIWELL Krzysztof BiałkowskiCertyfikatKrakówmałopolskie
TARBONUS Sp. z o.o.CertyfikatKrakówmałopolskie
TREKO LASER Sp. z o.o.Złoty LaurSkawinamałopolskie
Zakłady Chemiczne "ALWERNIA" S.A.CertyfikatAlwerniamałopolskie
Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.CertyfikatNiedzicamałopolskie
ZWRI Sp. z o.o.CertyfikatTarnówmałopolskie
"AS" PPH Andrzej SobiesiakCertyfikatPiasecznomazowieckie
"TOPEX Sp. z o.o." Spółka KomandytowaCertyfikatWarszawamazowieckie
AEGON TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.Platynowa StatuetkaWarszawamazowieckie
ALUPROFIL Sp. z o.o.CertyfikatWarszawamazowieckie
ATHENASOFT Sp. z o.o.Złoty LaurWarszawamazowieckie
Aussie Development Poland Sp. z o.o.CertyfikatRaszynmazowieckie
Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Warszawamazowieckie
Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.Srebrny LaurWarszawamazowieckie
Biella Polska Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaWarszawamazowieckie
BRAMAR M. Raczyński, R. Raczyński Sp.J.Złoty CertyfikatRadommazowieckie
CFE Polska Sp. z o.o.Złoty CertyfikatWarszawamazowieckie
ELEKTRIM-VOLT S.A.Złoty LaurWarszawamazowieckie
EURO-TRUCK Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaMroków k/Warszawymazowieckie
Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o.CertyfikatOżarów Mazowieckimazowieckie
INTERCHEMALL sp. z o.o.Złoty CertyfikatGrodzisk Mazowieckimazowieckie
IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.CertyfikatMilejowicemazowieckie
Jan Dyskont Sp. z o.o.Złota StatuetkaJanówek k/ Tarczynamazowieckie
Natalia GOLD Józef Czerniejewski Złoto - SrebroPlatynowy LaurPiasecznomazowieckie
P.H.U. PETRO-INVESTMENTCertyfikatPłockmazowieckie
PANINSTALSrebrny LaurWarszawamazowieckie
Partner Opony Polska Sp. z o.o.CertyfikatWarszawamazowieckie
PENTACOMP Systemy Informatyczne S.A.CertyfikatWarszawamazowieckie
PHUW INTUR E. i K . Ostromeccy - Krzysztof OstromeckiSrebrny LaurCiechanówmazowieckie
PIN Sp. z o.o.Złoty CertyfikatWarszawamazowieckie
PROKONEKT S.A.Srebrny LaurWarszawamazowieckie
PROMAR Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaŁomiankimazowieckie
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąCertyfikatCiechanówmazowieckie
Przedsiębiorstwo Robót-Inżynieryjno-Budowlanych "PIMAR" Sp. z o.o. Spółka KomandytowaZłoty CertyfikatLegionowomazowieckie
PUH EXPORT-IMPORT Adam LipińskiZłota StatuetkaSierpcmazowieckie
Rekopol Organizacja Odzysku S.A.CertyfikatWarszawamazowieckie
RTC Sp. z o.o. Autoryzowany Koncesjoner Renault TrucksCertyfikatMrokówmazowieckie
SABUR Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaWarszawamazowieckie
SAS InstituteBrązowy LaurWarszawamazowieckie
SIÓDEMKA S.A.CertyfikatWarszawamazowieckie
SOFTHARD Spółka AkcyjnaCertyfikatPłockmazowieckie
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.Złoty CertyfikatWarszawamazowieckie
STUDIO Z500 Piotr ZwierzyńskiCertyfikatWarszawamazowieckie
TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.Złoty LaurWarszawamazowieckie
VET-TRADE POLSKA Sp. z.o.o.CertyfikatLesznowolamazowieckie
WIERZOWIECKI GROUP Sp. z o.o.Złoty CertyfikatWarszawamazowieckie
BIS Multiserwis Sp. z o.o.Złoty LaurKrapkowiceopolskie
BUDOPAP Sp. z o.o.Srebrny LaurKrapkowiceopolskie
GLOBAL COLORS POLSKA S.A.CertyfikatKędzierzyn-Koźleopolskie
Petrochemia-Blachownia S.A.CertyfikatKędzierzyn-Koźleopolskie
PPHU "AGROPLON" Małgorzata WołczańskaZłoty CertyfikatGłuszynaopolskie
Przedsiębiorstwo ALREMEX R. Krynicki Sp. j.CertyfikatOpoleopolskie
Przedsiębiorstwo Handlowe "ROBOPOL" Sp. J. Zbigniew Panek, Janusz FukPlatynowy LaurKępa k/Opolaopolskie
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KOMAX" Zygfryd MakselonZłoty CertyfikatStrzelce Opolskieopolskie
sowabusiness services Złota StatuetkaOpoleopolskie
Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.Złota StatuetkaKrapkowiceopolskie
ZETO OPOLE Sp. z o.o. Złoty LaurOpoleopolskie
"Ania" Sp. z o.o. CertyfikatRzeszówpodkarpackie
"BAĆ-POL" S.A.Platynowy LaurRzeszówpodkarpackie
"SIEROSŁAWSCY" Jan Sierosławski, Yeni Armendariz de S. Sp. j.CertyfikatPrzecławpodkarpackie
AGRO-BIS BARSZCZ Sp. j.CertyfikatMielecpodkarpackie
AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o.Platynowy LaurDębicapodkarpackie
ANKOLBrązowy LaurMielecpodkarpackie
APOLLO Sp. z o.o.Złota StatuetkaRzeszówpodkarpackie
BD Center Paweł WalawenderZłoty CertyfikatMiłocinpodkarpackie
BILLKROS Zbigniew Czerski Producent Schodów DrewnianychPlatynowa StatuetkaKrosnopodkarpackie
BMM Sp. z o.o.CertyfikatRzeszówpodkarpackie
BRYTANIA SCHOOL OF ENGLISHZłota StatuetkaDębicapodkarpackie
Centrum Usług Komunalnych "KROeko" Sp. z o.o.CertyfikatKrosnopodkarpackie
Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.CertyfikatNowa Sarzynapodkarpackie
Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Nowa Sarzynapodkarpackie
Elektrownia Stalowa Wola S.A.Srebrny LaurStalowa Wolapodkarpackie
ELTEL Networks Rzeszów S.A.Platynowy LaurWidełkapodkarpackie
ENESTA Sp. z o.o.Złota StatuetkaStalowa Wolapodkarpackie
EURO-ENERGETYKA Spółka z o.o.Nominacje do StatuetkiMielecpodkarpackie
EURO-ENERGETYKA Spółka z o.o.Złota StatuetkaMielecpodkarpackie
FHU "SZIK" H. SZYDEŁKO Sp.j.Złoty LaurTyczynpodkarpackie
Firma Usługowo-Handlowa "EKO-TOP" Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaRzeszówpodkarpackie
GEO-EKO wentylacja, klimatyzacja, oczyszczanie powietrzaSrebrny LaurSanokpodkarpackie
GREINPLAST Sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiKrasnepodkarpackie
GREINPLAST Sp. z o.o.CertyfikatKrasnepodkarpackie
K&K SELEKT Sp. z o.o.CertyfikatRzeszówpodkarpackie
KONSORCJUM OLEJÓW PRZEPRACOWANYCH - ORGANIZACJA ODZYSKU SPÓŁKA AKCYJNABrązowy LaurJedliczepodkarpackie
MAKARONY POLSKIE S.A.CertyfikatRzeszówpodkarpackie
MARBET-PPHU Maria GrzesiakowskaCertyfikatBrzostekpodkarpackie
MEBLE.pl Sp. z o.o.CertyfikatGłogów Małopolskipodkarpackie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DRÓG I MOSTÓW Sp. z o.o.CertyfikatRzeszówpodkarpackie
Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaCertyfikatJasienica Rosielnapodkarpackie
OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.CertyfikatNagawczynapodkarpackie
OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o.Srebrny LaurPilznopodkarpackie
P.P.H. i U. "HADAR" Sp. z o.o.Brązowy LaurRzeszówpodkarpackie
P.P.H.U. "AGMAR" Mariusz PasztaleniecBrązowy LaurRadomyślpodkarpackie
P.W. DREWNO-HURT Ryszard RoczniakZłoty CertyfikatZarzeczepodkarpackie
PGE Energia Odnawialna Spółka Akcyjna Oddział w Solinie Złoty CertyfikatSolinapodkarpackie
Przedsiębiorstwo Budowlane "JATA" P-H-U Krystyna Jata, Zenon JataPlatynowy LaurRzeszówpodkarpackie
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A. z/s w Chmielniku Platynowy LaurRzeszówpodkarpackie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ALICJAN" Jan TrzynaBrązowy LaurRzeszówpodkarpackie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WENTA Sp. z o.o.CertyfikatFrysztakpodkarpackie
REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne Spółka Jawna M. Jamróz i J. NowakCertyfikatRzeszówpodkarpackie
RPIS Sp. z o.o.Złoty CertyfikatRzeszówpodkarpackie
S.P. "OŚWIATA" W RzeszowieCertyfikatRzeszówpodkarpackie
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Złoty LaurSanokpodkarpackie
SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Krakowie Oddział w PrzewrotnemPlatynowy LaurWarszawapodkarpackie
SEGER Ozga Mikuszewski Sp. j.CertyfikatWiśniowapodkarpackie
SPIROFLEX Sp. z o.o.Złoty LaurMielecpodkarpackie
SZRB-W "EURO-WIERT" Sp. z o.o.Złoty CertyfikatTarnobrzegpodkarpackie
Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.CertyfikatTarnobrzegpodkarpackie
TEKPUD Sp. z o.o.Srebrny LaurJasłopodkarpackie
TRANS-WIERT Sp. z o.o.Srebrny LaurJasłopodkarpackie
WIET-POL P.P.H.U. Piotr Wietecha CertyfikatKrosnopodkarpackie
Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel JamrózZłoty CertyfikatDzikowiecpodkarpackie
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-REMONTOWY ENERGETYKI "JEDLICZE" Spółka z o.o.Złoty CertyfikatJedliczepodkarpackie
Zakład Przetwórstwa Mięsnego MAREK LEŚNIAKPlatynowa StatuetkaStrzyżówpodkarpackie
ZAKŁAD ROBÓT MELIORACYJNO-KANALIZACYJNYCH HYDROBUD B. Pysz, U. Pysz, Spółka JawnaZłoty CertyfikatLatoszynpodkarpackie
Zakład Usług Budowlano-Montażowych "WODMEL" R. Śniegowski, E. Pociask Spółka JawnaBrązowy LaurDębicapodkarpackie
Zakład Usług Elektroenergetycznych "EL-CHEM" Sp. z o.o.Złota StatuetkaNowa Sarzynapodkarpackie
ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.Złoty LaurRzeszówpodkarpackie
FARGOTEX Sp. z o.o.Brązowy LaurŁomżapodlaskie
Firma "BARTOSZ" Sp. j. Bujwicki, SobiechCertyfikatBiałystokpodlaskie
KALTER Sp. z o.o.Złota StatuetkaBiałystokpodlaskie
Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka KomandytowaZłota StatuetkaBiałystokpodlaskie
MAKRO-PLAST Maria SulewskaBrązowy LaurBiałystokpodlaskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.Brązowy LaurBielsk Podlaskipodlaskie
P.P.U.H. KOMBINAT BUDOWLANY Spółka z o.o.Brązowy LaurBiałystokpodlaskie
POLBUD Spółka AkcyjnaCertyfikatBielsk Podlaskipodlaskie
PPH EDPOL EXPORT-IMPORT EDWARD DĄBROWSKICertyfikatŁomżapodlaskie
Przedsiębiorstwo "EKOLOBUD" S.A.Brązowy LaurSuwałkipodlaskie
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego - Janusz PiotrowskiBrązowy LaurSuwałkipodlaskie
SPÓŁKA USŁUG DŹWIGOWYCH "LIFT SERVICE - BIAŁYSTOK" Sp. z o.o.CertyfikatBiałystokpodlaskie
Instytut Wdrożeń Technicznych INTECH Spółdzielnia Złota StatuetkaGdańskpomorskie
"LIS" Przetwórstwo Mięsne Sp. z o.o.Srebrny LaurSierakowicepomorskie
"Poldanor SA Przechlewo"Złoty CertyfikatPrzechlewopomorskie
BE&K EUROPE Sp. z o.o.Złota StatuetkaKwidzynpomorskie
BEST S.A.CertyfikatGdyniapomorskie
Centrum Badawczo-Wdrożeniowe UNITEX Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaGdańskpomorskie
DSV Sp. z o.o. S.K.A.Platynowa StatuetkaGdyniapomorskie
ELEKTRONIKA S.A. TECHNIKA CHŁODNICZA KLIMATYZACJAZłoty LaurGdyniapomorskie
ELWOZ Sp. z o.o.Brązowy LaurSzklanapomorskie
FLOWAIRZłota StatuetkaGdyniapomorskie
International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o. Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Kwidzynpomorskie
International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o. CertyfikatKwidzynpomorskie
Invest Komfort SA Złoty CertyfikatGdyniapomorskie
IZOHANCertyfikatGdyniapomorskie
Madkom Sp. z o.o.CertyfikatGdyniapomorskie
PHP HURT-DOMBUD Zenona MielczarekPlatynowy LaurKwidzynpomorskie
PIKA Spółka z  o.o.CertyfikatGdańskpomorskie
Poldanor SAStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Przechlewopomorskie
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej "PROFARM" Sp. z o.o.CertyfikatLęborkpomorskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "TOR-PAL" Sp z o.o.CertyfikatKwidzynpomorskie
Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska "EKOMEL" Sp. z o.o.CertyfikatChojnicepomorskie
ROLTOP Sp. z o.o.CertyfikatCedry Wielkiepomorskie
SCANIA PRODUCTION SŁUPSK S.A.Złoty CertyfikatSłupskpomorskie
SEEGER DACH Sp. z o.o.Srebrny LaurGdańskpomorskie
SONPAP Kazimierz SondejZłota StatuetkaGdańskpomorskie
TFI SKOK S.A.Złoty CertyfikatGdańskpomorskie
TREC NUTRITION Sp. z o.o.Złoty CertyfikatGdyniapomorskie
UNISOFT Sp. z o.o.CertyfikatGdyniapomorskie
"DOUBLET - POLFLAG" Sp. z o.o.CertyfikatBielsko-Białaśląskie
"IL-TEX" Iwona SzczygiełCertyfikatZawiercieśląskie
"IREX-GAZ" Sp. z o.o. ChorzówBrązowy LaurChorzówśląskie
"Johnson Controls International Sp. z o.o. Oddział w Bieruniu"Złoty CertyfikatBieruńśląskie
"KROMISS-BIS"Złota StatuetkaCzęstochowaśląskie
"S.I.A.P." Sp. z o.o.Złota StatuetkaGliwiceśląskie
Agencja Rozwoju Lokalnego Spółka AkcyjnaPlatynowa StatuetkaSosnowiecśląskie
APENA-REMONT Sp. z o.o.Brązowy LaurBielsko-Białaśląskie
AQUA S.A.Brązowy LaurBielsko-Białaśląskie
ARPEX Sp. z o.o.Srebrny LaurGliwiceśląskie
BALTIMPEX TELECOM Tomasz Mikołaj JoachimiakCertyfikatKatowiceśląskie
BETASOFT Sp. z o.o.Złota StatuetkaZabrześląskie
BRODD PRODUCTS POLONIA Sp. z o.o.Złota StatuetkaChorzówśląskie
BRUK Sp. z o.o.CertyfikatCzyżowiceśląskie
Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A.CertyfikatKatowiceśląskie
CET Sp. z o.o.Złoty CertyfikatPszczynaśląskie
Cooper-Standard Automotive Polska Sp. z o.o.Srebrny LaurBielsko-Białaśląskie
CZAH-POMIAR Sp. z o.o.Złoty CertyfikatKatowiceśląskie
CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE Sp. z o.o. Złota StatuetkaSobuczynaśląskie
Dom Maklerski BDM S.A.CertyfikatBielsko Białaśląskie
DOMENA Sp. z o.o.Srebrny LaurBielsko-Białaśląskie
DREWNEX RECYCLING PLASTICS Przemysław Miśkiewicz i S-kaSrebrny LaurDąbrowa Górniczaśląskie
ECOL Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaRybnikśląskie
Ekomax Sp. z o. o. Złoty CertyfikatGliwiceśląskie
ENERGOKON-PLUS Sp. z o.o.Złota StatuetkaSosnowiecśląskie
Firma Reklamowa DOMARCertyfikatCzeladźśląskie
FK KLIMAWENT Adrian Korytkowski i Filip Korytkowski Sp.J.CertyfikatŻoryśląskie
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w WiśleBrązowy LaurWisłaśląskie
Górnośląska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.CertyfikatZabrześląskie
Górnośląska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiZabrześląskie
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.Złoty CertyfikatKatowiceśląskie
Hurtownia ROBIN Danuta RobaczewskaCertyfikatDąbrowa Górniczaśląskie
INTER-LOGISTIC POLSKA Sp. z o.o.CertyfikatGliwiceśląskie
Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Jastrzębie Zdrójśląskie
Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.Srebrny LaurJastrzębie Zdrójśląskie
KANLUX S.A.CertyfikatRadzionkówśląskie
KATOWICKIE WODOCIĄGI Spółka AkcyjnaCertyfikatKatowiceśląskie
KOMES Sp. z o.o.CertyfikatBielsko-Białaśląskie
LOTOS Czechowice S.A.Platynowa StatuetkaCzechowice-Dziedziceśląskie
MEGIW Sp. z o.o.CertyfikatGliwiceśląskie
METAL UNION Sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiCzęstochowaśląskie
METAL UNION Sp. z o.o.Złoty CertyfikatCzęstochowaśląskie
MILIMEX Sp. z o.o.Złoty CertyfikatSiemianowice Śląskieśląskie
MONTAN STAL Sp. z o.o.Złoty CertyfikatTarnowskie Góryśląskie
MTL ASCO Sp. z o.o.Złota StatuetkaPyskowiceśląskie
Netmetis Sp.J Marek Silka i Grzegorz SzulikCertyfikatŻoryśląskie
NIEWELT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNASrebrny LaurRybnikśląskie
NOMA 2 Sp. z o.o.Platynowy LaurKatowiceśląskie
P.P.H. "VARIA" Sp. z o.o.CertyfikatMikołówśląskie
P.P.U.H. "TREX HAL"Sp. z o.o.CertyfikatRybnikśląskie
P.U.H. "PALIAN" Sp. z o.o.CertyfikatTychyśląskie
P.U.H. CZASZA-SYSTEM Bortliczek i Wspólnicy Sp. j.Złoty LaurBielsko-Białaśląskie
Pancerpol - Galewski, Trzopek spółka jawnaCertyfikatDąbrowa Górniczaśląskie
Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Południe S.A. w KatowicachZłoty LaurKatowiceśląskie
PPHiU AXIOM Sp. z o.o.CertyfikatBielsko-Białaśląskie
PPHU "KOMART" sp. z o.o.CertyfikatKnurówśląskie
PPUH ELSTAN Stanisław PapierkowskiZłota StatuetkaSiemianowice Śląskieśląskie
PROFIL Instalacje Przemysłowe KatowiceZłota StatuetkaKatowiceśląskie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "PARTNER" Sp. z o.o.CertyfikatLędzinyśląskie
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.CertyfikatSosnowiecśląskie
Przedsiębiorstwo Komunalne "THERMA" Sp. z o.o.Srebrny LaurBielsko-Białaśląskie
Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej "PREFROW" Spółka z o.o.CertyfikatRybnikśląskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MARTECH-Plus Marcin Mistarz Sp. J. Łaziska GórneZłoty LaurRuda Śląskaśląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE "TOR" Sp. z o.o.Złoty CertyfikatMysłowiceśląskie
Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego "MASKPOL" S.A.Srebrny LaurKonieczkiśląskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INPROD" Sp. z o.o.CertyfikatGliwiceśląskie
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.CertyfikatRybnikśląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Spółka z o.o. Dąbrowa GórniczaZłota StatuetkaDąbrowa Górniczaśląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Spółka z o.o. Dąbrowa GórniczaStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Dąbrowa Górniczaśląskie
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o.Platynowy LaurŻoryśląskie
QNT SYSTEMY INFORMATYCZNE Sp. z o.o.CertyfikatZabrze śląskie
REKORD Systemy Informatyczne Spółka z o.o.CertyfikatBielsko-Białaśląskie
REKORD Systemy Informatyczne Spółka z o.o.Nominacje do StatuetkiBielsko-Białaśląskie
RISER Sp. z o.o.CertyfikatJaworznośląskie
Sadi Polska Agencja Celna Sp. z o.o.CertyfikatBielsko-Białaśląskie
SAF S.A.CertyfikatSosnowiecśląskie
SERTOP sp. z o.o.Złota StatuetkaTychyśląskie
Spokey  sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiKatowiceśląskie
Spokey  sp. z o.o.Złoty CertyfikatKatowiceśląskie
STALPROFIL S.A.Złoty LaurDąbrowa Górniczaśląskie
Śląskie Centrum Logistyki S.A.Brązowy LaurGliwiceśląskie
ŚLĄSKIE ZAKŁADY ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ ARMAK Sp. z o.o.CertyfikatSosnowiecśląskie
TAMTRON S.A.CertyfikatKatowiceśląskie
TUV Akademia Polska Sp. z o.o.Srebrny LaurZabrześląskie
UTEX TERRA Sp. z o.o.Złoty CertyfikatRoszkówśląskie
VOIGT Sp. z o.o.CertyfikatZabrześląskie
VTR Logistics Sp. z o.o.Złoty CertyfikatDąbrowa Górniczaśląskie
WICHARY TECHNOLOGIES Sp. z o.o.CertyfikatSiemianowice Śląskieśląskie
WIZJANET S.C. Paweł Strykowski, Marcin TomanaCertyfikatBielsko-Białaśląskie
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o.Złota StatuetkaUstrońśląskie
YAWAL S.A.CertyfikatHerbyśląskie
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w ZabrzuCertyfikatZabrześląskie
ZAKŁAD ELEKTROENERGETYCZNY H. CZ. ELSEN S. A.Złoty CertyfikatCzęstochowaśląskie
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.CertyfikatZawiercieśląskie
ZAKŁAD INSTALACYJNO-SERWISOWY IZOTOPOWEJ APARATURY KONTROLNO-POMIAROWEJ "NUKLID" Wiesław KasprzakSrebrny LaurRybnikśląskie
ZAKŁAD INŻYNIERYJNO-BUDOWLANY "Fajkier" Sp. j. CertyfikatPorębaśląskie
ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWY ANDRZEJ ŁUKOWICZZłota StatuetkaSosnowiecśląskie
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.Platynowy LaurBielsko-Białaśląskie
Zakłady Usługowe "EZT" S.A.CertyfikatSosnowiecśląskie
ZAMEL Sp. j.CertyfikatPszczynaśląskie
Zespół Ciepłowni Przemysłowych "CARBO-ENERGIA" Sp. z o.o. w Rudzie ŚląskiejZłota StatuetkaRuda Śląskaśląskie
ZISCO Zakład Instalacji Sanitarnych CO Franciszek BanduraCertyfikatPawłowiceśląskie
ZPHU WA-BIS Waldemar WataSrebrny LaurSzczekocinyśląskie
ZSS "POLSPORT" Sp. z o.o.Platynowy LaurBielsko-Białaśląskie
PHU "DRÓŻDŻ" Włodzimierz DróżdżCertyfikatKońskieświętokrzyskie
PKS w Ostrowcu Św. S.A.Złoty LaurOstrowiec Świętokrzyskiświętokrzyskie
PPH FOL-PACKCertyfikatKońskieświętokrzyskie
PRETORIUS Sp. z o.o.CertyfikatKielceświętokrzyskie
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.CertyfikatKielceświętokrzyskie
Zakłady Górniczo-Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu S.A.Złoty LaurZębiecświętokrzyskie
Zakłady Mechaniczne BIFAMET Sp. z o.o.Złoty LaurJędrzejówświętokrzyskie
Zespół Usług Finansowo-Księgowych BILANS-SERVIS Sp. z o.o. Grupa FINANS-SERVISBrązowy LaurKielceświętokrzyskie
"Laboratorium Galenowe Olsztyn" Sp. z o.o.CertyfikatDywitywarmińsko-mazurskie
"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku WarmińskimCertyfikatLidzbark Warmińskiwarmińsko-mazurskie
AGAPIT Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak Sp. j.CertyfikatOlsztynwarmińsko-mazurskie
BIOPOINT M. Jankowski, M. Niewiadomska sp. jawnaCertyfikatStawigudawarmińsko-mazurskie
CORAB Sp. z o.o.CertyfikatOlsztynwarmińsko-mazurskie
ELBLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.CertyfikatElblągwarmińsko-mazurskie
IŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE Spółka z o.o.CertyfikatIławawarmińsko-mazurskie
KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO BIURO RACHUNKOWE Barbara ChachielCertyfikatOlsztynwarmińsko-mazurskie
P.U.P.H. "TECHTRANS" S.J. Andrzej Szmit & Ireneusz ZiemińskiNominacje do StatuetkiElblągwarmińsko-mazurskie
P.U.P.H. "TECHTRANS" S.J. Andrzej Szmit & Ireneusz ZiemińskiCertyfikatElblągwarmińsko-mazurskie
PBO "Przemysłówka 03" Antoni KlechaCertyfikatElblągwarmińsko-mazurskie
PGB POLTERM Sp. z o.o.CertyfikatStawigudawarmińsko-mazurskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MIRPOL Mirosław Marian KrólCertyfikatOrnetawarmińsko-mazurskie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego-Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie CertyfikatOlsztynwarmińsko-mazurskie
Zakład Usług Transportowych i Komunalnych s.c.CertyfikatRóżnowowarmińsko-mazurskie
"Aluna" Artur NowakZłota StatuetkaPoznańwielkopolskie
"GRAPIL" Grażyna Sobieraj Spółka JawnaCertyfikatPiławielkopolskie
"P P H U FOKUS R. FIBNER W.STASZAK PIERUSZYCE"CertyfikatPieruszycewielkopolskie
"TFP-GRAFIKA" Spółka z o.o.CertyfikatDziećmierowowielkopolskie
"WALBET"  A. D. K. Walkowiak Sp. j.CertyfikatMiejska Górka wielkopolskie
Amwin Sp. z o.o.CertyfikatWrześniawielkopolskie
ANBUD Firma Remontowo-Budowlana Andrzej ŁykowskiZłoty CertyfikatWitkowowielkopolskie
AQUANET S.A.Srebrny LaurPoznańwielkopolskie
ASD TOYOTA Tadeusz Ukleja Ujście, Suchy Las, LexusZłoty LaurUjściewielkopolskie
ASD TOYOTA Tadeusz Ukleja Ujście, Suchy Las, LexusNominacje do StatuetkiUjściewielkopolskie
Audatex Polska Sp. z o.o. Brązowy LaurPoznańwielkopolskie
Cargill (Polska) Sp. z o.o. Oddział w KiszkowieCertyfikatKiszkowowielkopolskie
CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCECertyfikatPoznańwielkopolskie
Dalkia Jarocin Sp. z o.o.Brązowy LaurJarocinwielkopolskie
Data System Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.Złoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
Dom Wydawniczy "REBIS" Sp. z o.o.CertyfikatPoznańwielkopolskie
DOMER Handel Hurt-Detal Zdzisław SiereckiZłota StatuetkaPleszewwielkopolskie
DORA METAL Sp. z o.o.CertyfikatCzarnkówwielkopolskie
DOZAMECH Donat ZawidzkiCertyfikatOdolanówwielkopolskie
DREW-ZET Spółka z o.o.CertyfikatPomarzanowicewielkopolskie
DROGOPAL Zakład Robót Drogowych Andrzej SzeszułaPlatynowa StatuetkaOpalenicawielkopolskie
DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.Złoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
EFAR W. Narożny, E. Pukacka-Mruk Spółka JawnaPlatynowa StatuetkaPoznańwielkopolskie
F5 KONSULTING Sp. z o.o.Złota StatuetkaPoznańwielkopolskie
Fabryka A. J. Kuczyński - Chromowane elementy metaloweCertyfikatBaranowowielkopolskie
Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o.CertyfikatPiotrowicewielkopolskie
FAN-PAK POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp k.Srebrny LaurPoznańwielkopolskie
FIRMA BUDOWLANA Eugeniusz DotaCertyfikatPoznańwielkopolskie
Firma GUTKOWSKI Jan GutkowskiPlatynowy LaurLesznowielkopolskie
Firma Karlik Spółka jawnaNominacje do StatuetkiPoznańwielkopolskie
Firma Karlik Spółka jawnaBrązowy LaurPoznańwielkopolskie
Firma Produkcyjno Handlowa "AGI" Sebastian KoncewiczPlatynowy LaurKrzekotowicewielkopolskie
FRANSPOL Sp. z o.o.Srebrny LaurKoninwielkopolskie
GABI-PLAST PPH Gabriela KośmiderPlatynowa StatuetkaKrotoszynwielkopolskie
GEMBIAK - MIKSTACKI sp. j.CertyfikatKrotoszynwielkopolskie
GEMBIAK - MIKSTACKI sp. j.Nominacje do StatuetkiKrotoszynwielkopolskie
HOLDIKOM S.A.CertyfikatOstrów Wielkopolskiwielkopolskie
HUTA SZKŁA GLOSS Glonek-Busz Spółka JawnaZłoty CertyfikatPoniecwielkopolskie
Integra Consulting Marek MałkowiczCertyfikatPoznańwielkopolskie
ITA K. Pollak, M.Wieczorowski Sp. J.CertyfikatPoznańwielkopolskie
KOMAT MIECZYSŁAW KOZŁOWSKIZłota StatuetkaRomanowo Dolnewielkopolskie
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Spółka z o.o.CertyfikatCzołowowielkopolskie
KRI S.A.Platynowy LaurWysogotowo k. Poznaniawielkopolskie
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. z siedzibą w StraszkowieZłoty LaurKłodawawielkopolskie
LEXIUS - Jan Kliber i Angela Korzewska Spółka JawnaBrązowy LaurKaliszwielkopolskie
MACHURA BROS CORPORATION SP. J.CertyfikatSuchy Las k/Poznaniawielkopolskie
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI W KONINIECertyfikatKoninwielkopolskie
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI W KONINIEStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Koninwielkopolskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - KONIN Sp. z o.o.Platynowy LaurKoninwielkopolskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.CertyfikatLesznowielkopolskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Spółka z o.o.CertyfikatPoznańwielkopolskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Złoty LaurLesznowielkopolskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.Brązowy LaurLesznowielkopolskie
NOVOL Sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiKomornikiwielkopolskie
NOVOL Sp. z o.o.CertyfikatKomornikiwielkopolskie
OPAL Spółka Jawna R. Szulc W. OlejniczakStatuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play"Grodzisk Wielkopolskiwielkopolskie
OPAL Spółka Jawna R. Szulc W. OlejniczakCertyfikatGrodzisk Wielkopolskiwielkopolskie
Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.Złoty LaurOstrów Wielkopolskiwielkopolskie
OXYTOP Sp. z o.o.CertyfikatAntoninek k/Stęszewawielkopolskie
P.P.S.K. i Z. "TRANSMEBLE-POZNAŃ" Sp. z o.o.Złoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
P.P.U. SEZUP Clima Sp. z o.o.CertyfikatPiławielkopolskie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie CertyfikatLesznowielkopolskie
PHU "ADAM-OIL" Adam WróbelCertyfikatŚremwielkopolskie
PIECOBIOGAZ S.A.Platynowy LaurPoznańwielkopolskie
PLASTMET Pilawski, Sikora  Sp.j.CertyfikatLubaszwielkopolskie
Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.Złoty LaurBaranowowielkopolskie
POLICON Sp. z o.o.Złota StatuetkaZłotnikiwielkopolskie
POWER ENGINEERING S. A.Złoty CertyfikatCzerwonakwielkopolskie
PPHU KOTŁOSTAL I s.c. Zakład Produkcji Kotłów c.o.Złota StatuetkaKorzkwy/k.Pleszewawielkopolskie
PRI "REAL-BUD" Sp. z o.o.CertyfikatWitkowowielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MAR-DOM" Marian MarcinkowskiBrązowy LaurPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego "KANBRUK" Sp. z o.o.CertyfikatOstrów Wielkopolskiwielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG - ROMAN DYBA Sp. z o.o.CertyfikatPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o.Srebrny LaurLesznowielkopolskie
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej W. PiotrowskiCertyfikatPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Nasienne "Selecta" Piotr MaciołowskiCertyfikatPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "SENMAX" Sp. z o.o.Złoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o.Platynowy LaurPoznańwielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH S.A.CertyfikatKaliszwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "de facto"CertyfikatOdolanówwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ZETO S.A. w PoznaniuPlatynowa StatuetkaPoznańwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WEGA A" Sp. z o.o.Platynowy LaurKaliszwielkopolskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA Jan Walczak Złota StatuetkaGnieznowielkopolskie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariusz ZajcZłoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SEGLA Baryła, Florczak spółka jawnaZłota StatuetkaOsiek Maływielkopolskie
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.CertyfikatKaliszwielkopolskie
Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna "Centrum Medyczne" RakoniewiceZłoty CertyfikatRakoniewicewielkopolskie
REALSrebrny LaurLesznowielkopolskie
Restauracja HACJENDA L. A. S. Wiatrowscy s.c.Srebrny LaurPoznańwielkopolskie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MiędzychodzieCertyfikatMiędzychódwielkopolskie
STANLEY Sp. z o.o.Platynowy LaurPoznańwielkopolskie
STOMIL Sp. z o.o.CertyfikatNeklawielkopolskie
Sunrise System Sp. z o.o.Złoty CertyfikatPoznańwielkopolskie
TFP Sp. z o.o.CertyfikatDziećmierowowielkopolskie
TORNADO WPTS Sp. z o.o.Platynowy LaurPoznańwielkopolskie
TRASKO-INWEST Sp. z o.o.CertyfikatOstrzeszówwielkopolskie
WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Złoty LaurLesznowielkopolskie
ZAKŁAD BUDOWLANY "BUD-BET" Szadów PańskiZłota StatuetkaSzadów Pańskiwielkopolskie
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny "FARMAPOL" Sp. z o.o.CertyfikatPoznańwielkopolskie
ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I OGRZEWCZYCH Marian PłóciniczakCertyfikatStęszewwielkopolskie
ZAKŁAD MASARSKI Gracjan KicińskiZłoty CertyfikatKopanicawielkopolskie
ZAKŁAD POLIGRAFICZNY ZIBI-GRAFIAPlatynowy LaurPoznańwielkopolskie
Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych BOGDAN KOWALSKIZłoty LaurWrześniawielkopolskie
Zakład Rozbioru i Pakowania Mięsa "MOGRAL" Grzegorz GrabowskiSrebrny LaurPowierciewielkopolskie
Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.Złota StatuetkaKoninwielkopolskie
Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE ABRASIVE ARTICLES - Robert AndreZłota StatuetkaKołowielkopolskie
ZPH IZOMERPlatynowy LaurKołowielkopolskie
"ARKA - MEGA" Sp. z o.o.CertyfikatKołobrzegzachodniopomorskie
AGROBUD Sp. z o.o.CertyfikatKoszalinzachodniopomorskie
ELEKTRO-EKO Fijałkowska-Zabielska Sp. j.Platynowy LaurKołobrzegzachodniopomorskie
Iwona Białous "FOLTECH" Przedsiębiorstwo Handlowo-UsługoweSrebrny LaurPszczelnikzachodniopomorskie
Miejski Zakład KomunikacjiCertyfikatStargard Szczecińskizachodniopomorskie
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaKoszalinzachodniopomorskie
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o.Brązowy LaurStargard Szczecińskizachodniopomorskie
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Złoty LaurKoszalinzachodniopomorskie
NORD NIERUCHOMOŚCI Agnieszka NiechajczykCertyfikatKoszalinzachodniopomorskie
OPTIMAL POLSKA Sp. z o.o.Brązowy LaurKołobrzegzachodniopomorskie
TROTON Sp. z o.o.Nominacje do StatuetkiZąbrowozachodniopomorskie
TROTON Sp. z o.o.Srebrny LaurZąbrowozachodniopomorskie
WZ EUROCOPERT Sp. z o.o.Platynowa StatuetkaSzczecinekzachodniopomorskie
ZAKŁAD USŁUG MEDYCZNYCH DOLNA ODRA Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Czarnowie Srebrny LaurNowe Czarnowozachodniopomorskie
© Copyright by "Przedsiębiorstwo Fair Play" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przegl±darki. Zamknij