Poniej przedstawiamy list Laureatw VI edycji programu "Przedsibiorstwo Fair Play"
Laureaci z roku: 2003 zmie |
Nazwa Firmy |
Nagroda |
Miasto |
Wojewodztwo |
Biuro Handlowo-Usługowe EUROFARM Witold Duchiewicz | Certyfikat | Ząbkowice Śląskie | dolnośląskie |
GAMBIT LUBAWKA Sp. z o.o. | Certyfikat | Lubawka | dolnośląskie |
GLASPO - Grzegorzew Sp. z o.o. | Certyfikat | Grzegorzew | dolnośląskie |
JacoM Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Wrocław | dolnośląskie |
KRUK Sp. z o.o. | Certyfikat | Wrocław | dolnośląskie |
P.P.H. "WADEX" Sp. z o.o. | Certyfikat | Wrocław | dolnośląskie |
P.W. GALESS A.Lepak-Przybyłowicz, E.Szywała Sp. J. | Certyfikat | Świdnica | dolnośląskie |
PPHU MEDIATOR Krzysztof Wierzea | Złoty Certyfikat | Świdnica | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. | Certyfikat | Jelenia Góra | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Wrocław | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″VITBIS″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Złotoryja | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe BWG PROBER Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Jelenia Góra | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Projektowe Inżynierii Ruchu TRAFFPOL | Złota Statuetka | Wrocław | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Usługowe ″JAREXS″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Legnica | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ″ELTUR-SERWIS″ Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Bogatynia | dolnośląskie |
Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie ″PZZ″ w Bolesławcu S.A. | Certyfikat | Bolesławiec | dolnośląskie |
Technika Szpitalna Sp. z o.o. | Certyfikat | Dzierżoniów | dolnośląskie |
Zakład Energetyczny Jelenia Góra S.A. | Certyfikat | Jelenia Góra | dolnośląskie |
Zakład Energetyczny Wałbrzych S.A. | Certyfikat | Wałbrzych | dolnośląskie |
Zakład Mechaniczno-Handlowy "ZAMEH" Franciszek Januszkiewicz | Certyfikat | Lagiewniki | dolnośląskie |
Zakład Mięsny Sp. J. D.i M. Niebieszczańscy | Certyfikat | Gryfów Śląski | dolnośląskie |
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy RAPMET Ryszard Rapacz | Certyfikat | Krosnowice | dolnośląskie |
Zakład Przetwórstwa Mięsnego ″TARCZYŃSKI″ S. A. | Certyfikat | Trzebnica | dolnośląskie |
Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Bydgoszczy | Złoty Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
AJG Sp. z o.o. ZPChr | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
AJG-2 Systemy Bezpieczenstwa i Teleinformatyczne Sp. z o.o. ZPChr | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
ARMA s.c. P. i A. Ceglarscy | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
ATMOMAT Sp. J. Szatkowski, Ryniec | Nominacje do Statuetki | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
AUTOSAR - Rakowicz Sp. z o.o. | Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
Biuro Podatkowe "MAXIM" | Złoty Certyfikat | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
COMMERCIAL SERVICE Rutkowski LTD Sp. z o.o./ JERZY RUTKOWSKI Ltd | Certyfikat | Gniewkowo | kujawsko-pomorskie |
EGB INVESTMENTS S.A. | Złoty Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
ELEKTROBUD-GRUDZIĄDZ Spółka z o.o. | Złoty Certyfikat | Grudziądz | kujawsko-pomorskie |
HURTOSTAL Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o. | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
HYDROBUDOWA-Włocławek S.A. | Certyfikat | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
Inowrocławskie Kopalnie Soli "SOLINO" S.A. | Nominacje do Statuetki | Inowrocław | kujawsko-pomorskie |
Inowrocławskie Zakłady Chemiczne SODA MĄTWY S.A. | Certyfikat | Inowrocław | kujawsko-pomorskie |
Janikowskie Zakłady Sodowe JANIKOSODA S.A. | Certyfikat | Janikowo | kujawsko-pomorskie |
KEMIRA ŚWIECIE Sp. z o.o. | Certyfikat | Świecie | kujawsko-pomorskie |
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. w Toruniu Oddział: CUKROWNIA KRUSZWICA | Złota Statuetka | Kruszwica | kujawsko-pomorskie |
KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH KRUKOWIAK Janusz Borkowski | Złota Statuetka | Brześa Kujawski | kujawsko-pomorskie |
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
NORD PARTNER Sp. z o.o. | Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
POLMASS S.A. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
POLON-ALFA Sp. z o.o. Zakład Urządzen Dozymetrycznych | Złota Statuetka | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
POLPAK-KARTON Sp. z o.o. | Certyfikat | Bukowiec | kujawsko-pomorskie |
PPH REJS Akcesoria Meblowe Elżbieta i Jan Rejs | Certyfikat | Rypin | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Elektryfikacji ″ELTOR″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO Bydgoszcz S.A. | Nominacje do Statuetki | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Inwestycyjne BUD-TECH Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe RemWil Sp. z o.o. | Certyfikat | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o. | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WUTEH S.A. | Złoty Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MIŚ Julian Gołębiewski | Certyfikat | Brodnica | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Melioracyjnych ″MELBUD″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Grudziądz | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych ″CORIMP″ Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ″LUMAC″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Kowal | kujawsko-pomorskie |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DROZAPOL-PROFIL W. Rybka, G. Rybka Sp. J. ZPChr | Złoty Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
SOLBET Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Solec Kujawski | kujawsko-pomorskie |
Sorimex Technika Medyczna | Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Toruń | kujawsko-pomorskie |
UNIFREEZE Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Górzno | kujawsko-pomorskie |
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ″ALFA″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Bydgoszcz | kujawsko-pomorskie |
WIKSBUD Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Lipno | kujawsko-pomorskie |
Zakład Budowlany WALDEMAR BOŚ Spółka z o.o. | Certyfikat | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ANWIS Export-Import Antoni Wiśniewski | Złota Statuetka | Włocławek | kujawsko-pomorskie |
Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych "LIFT SERVICE" S.A. | Certyfikat | Lublin | lubelskie |
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. | Certyfikat | Lublin | lubelskie |
MULTI FRIGO Sp. z o.o. | Certyfikat | Lublin | lubelskie |
POL-SKONE Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Lublin | lubelskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAMACO Sp.z o.o. | Certyfikat | Lublin | lubelskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″FELIX″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Rossosz | lubelskie |
Spółdzielnia Inwalidów "ELREMET" ZPChr. | Złoty Certyfikat | Biała Podlaska | lubelskie |
TEHAND Sp. z o.o. | Certyfikat | Lublin | lubelskie |
Zakład Stolarsko-Budowlany ZDZISLAW SERHEJ | Certyfikat | Lomazy | lubelskie |
Zakłady Tytoniowe w Lublinie S.A. | Złoty Certyfikat | Lublin | lubelskie |
ANNEBERG TRANSPOL Int. Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
ASKO-VOGEL & NOOT Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Szprotawa | lubuskie |
BEWA Systemy Oczyszczania Ścieków | Certyfikat | Szprotawa | lubuskie |
Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe Ślusarstwo Usługowe EDWARD HAJDUK | Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
BOMADEK Sp. z o.o. | Certyfikat | Trzebiechów | lubuskie |
EKOBUD Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
Elektrociepłownia "GORZÓW" S.A. | Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
Elektrociepłownia "ZIELONA GÓRA" S.A. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
GAZSTAL S.A. | Złoty Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
GEDIA POLAND Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Nowa Sól | lubuskie |
HARDEX S.A. | Certyfikat | Krosno Odrzanskie | lubuskie |
KAMPOL - K.HUMINSKI i syn Sp. J. | Certyfikat | Świdnica | lubuskie |
KRONOPOL Sp. z o.o. | Certyfikat | Żary | lubuskie |
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI | Złoty Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
P.U.H. SANITEX Jan i Elżbieta Zdrzałka | Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
PHU DOWHAN - Robert Dowhan | Certyfikat | Jasien | lubuskie |
PIEKARNIA Zbigniew Matląg | Certyfikat | Niegosławice | lubuskie |
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie Oddział Zielonogórski Zakład Górnictwa Nafty i Gazu | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
POLSKIE HURTOWNIE ALKOHOLI Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
PPHU "BLECH" Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. | Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo-Handlowe HEMET Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″SÓL-PEK-WIÓR″ Ryszard Greszczyk | Certyfikat | Sulechów | lubuskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Certyfikat | Gorzów Wielkopolski | lubuskie |
PW FAST Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
ROTH POLSKA Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
RZEŹNICTWO G. Zyguła | Certyfikat | Zbąszynek | lubuskie |
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Nowa Sól | lubuskie |
SKLEPIŃSKI PPHU Mariola i Zenon Sklepińscy | Certyfikat | Szprotawa | lubuskie |
SPÓŁDZIELNIA DOBROSŁAWA | Złoty Certyfikat | Sława | lubuskie |
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Zielona Góra Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej | Certyfikat | Kargowa | lubuskie |
Zakład Usług Teleinformatycznych ZZE S.A. "IT SERWIS" Sp. z o.o. | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
Zakład Wielobranżowy GALWANIZERNIA Sp. z o.o. | Certyfikat | Żagań | lubuskie |
Zakład Wodociągów i Kanalizacji | Certyfikat | Zielona Góra | lubuskie |
ARIADNA S.A. Fabryka Nici | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
ASD P.H.P.U. Jolanta Cegielska, Jacek Cegielski | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
ATOS Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
BEBE MARO 2 Sp. J. Małgorzata Krawczyk, Robert Krawczyk | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
BIRKO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale | Nominacje do Statuetki | Inowłódz | łódzkie |
CREYF'S POLSKA Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Deante Antczak Sp. J. | Nominacje do Statuetki | Łódź | łódzkie |
DYNAMIX Teresa Cieślak, Paweł Pławik S. J. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
EKO-VIT Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Fabryka Firanek i Koronek "FAKO" S.A. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Firma "W. LEWANDOWSKI" Produkcja-Handel-Usługi | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Firma Kupiecka "MITEX" Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
HURTAP S.A. | Nominacje do Statuetki | Łęczyca | łódzkie |
J. Balcerek - BALEXIM Export-Import | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
JASZPOL Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
KASTOR S.A. | Certyfikat | Lask | łódzkie |
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. | Certyfikat | Kutno | łódzkie |
Łódzka Centrala Materiałów Budowlanych w Łodzi ″BUDO-HURT″ S.A. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Łódzkie Zakłady Metalowe ″LOZAMET″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
MAKOWSCY S.J. Zakład Termotechniczny ″ELCAL-BIAŁA RAWSKA″ | Certyfikat | Biała Rawska | łódzkie |
NIBCO Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
NOKTON Doczkal, Nizio Sp. J. | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
P.P.H.U. EWITON Ewa Słupińska | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
PPU BUDREX Włodzimierz Pęczakowski | Certyfikat | Moszczenica | łódzkie |
Przedsiębiorstwo Budowlane ″ROMAX-BUD″ Andrzej Wierzbowski Sp. J. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Przedsiębiorstwo Handlowe SOPEXIM A. S. Sopek Sp. J. | Certyfikat | Aleksandrów Łódzki | łódzkie |
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne ″INKOM″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Bełchatów | łódzkie |
Przedsiębiorstwo Konfekcyjne ″MODESTA″ | Złoty Certyfikat | Ozorków | łódzkie |
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane BUDOMAL Rafał Leśniak | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Przedsiębiorstwo YAVO Sp. z o.o. | Certyfikat | Bełchatów | łódzkie |
PRZYGUCCY INTER-CAR Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
SCORPIO Sp. z o.o. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Spółdzielnia Inwalidów "ZGODA" ZPChr | Certyfikat | Konstantynów | łódzkie |
TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI Janina i Wacław Witkowscy | Nominacje do Statuetki | Wieluń | łódzkie |
VOITH TURBO Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Wola Krzysztoporska | łódzkie |
YAGRA Przedsiebiorstwo Handlu Zagranicznego Andrzej Skalski | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Z.T.S. HAGMED S.C. | Certyfikat | Rawa Mazowiecka | łódzkie |
Zakład Energetyczny Łódź-Teren S.A. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Zakład Projektowo-Wykonawczy "BUDOWA" | Certyfikat | Lowicz | łódzkie |
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Łódź | łódzkie |
Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź S.A. | Złota Statuetka | Łódź | łódzkie |
ZIMNY Sp. J. | Certyfikat | Łódź | łódzkie |
AKME Krzysztof Rolnicki | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
ELEKTROTERMIA Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Dobczyce | małopolskie |
EXTEND VISION Sp. z o.o. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
Firma "JANEX" Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Kraków | małopolskie |
FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA SKALSKI | Złota Statuetka | Kraków | małopolskie |
Firma Handlowa JAGO S.A. | Certyfikat | Krzeszowice | małopolskie |
Firma Handlowo-Usługowa "IMPULS" Grażyna i Maciej Wojtas Sp. J. | Certyfikat | Limanowa | małopolskie |
Firma MICHALSCY | Złoty Certyfikat | Kraków | małopolskie |
GALECO Sp. z o.o. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
GOLD DROP Sp. z o.o. | Certyfikat | Limanowa | małopolskie |
INSBUD Spółka z o.o. | Certyfikat | Nowy Sącz | małopolskie |
Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa S.A. | Certyfikat | Tarnów | małopolskie |
MarCom Sp. z o.o. | Certyfikat | Tarnów | małopolskie |
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. | Złoty Certyfikat | Kraków | małopolskie |
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
PBiOT FRONTON Sp. z o.o. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
PROFIX Strebecki, Targosz i Wspólnicy Sp. J. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
PROINS S.A. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
Przedsiębiorstwo ″DREWEX″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Skawina | małopolskie |
Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Ochrony Środowiska EKOWOD S.A. | Certyfikat | Nowy Sącz | małopolskie |
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe ″GODROM″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Gorlice | małopolskie |
Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Sieci Instalacji Sanitarnych i Przemysłowych ″PROINS-PB″ | Złota Statuetka | Kraków | małopolskie |
Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTEL Sp. z o.o. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Olkusz | małopolskie |
Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego ″POSTĘP″ | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Krynica-Zdrój | małopolskie |
THERMOPLAST S-ka. z o.o. | Certyfikat | Libiąż | małopolskie |
TREKO LASER Sp. z o.o. | Certyfikat | Skawina | małopolskie |
VARIANT S.A. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
WAMECH Producent Wózków Przemysłowych Piotr i Albina Wąsik Sp. J. | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
Zacharzewska, Flis, Pięta s.c. AG ″TEST″ HR | Certyfikat | Kraków | małopolskie |
ZAKŁADY PRODUKCYJNO-HANDLOWE WOJAS | Złota Statuetka | Nowy Targ | małopolskie |
A&E CONSULT Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
ABH NOMOS Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
AQUARIUS i CO Iwona Górzkowska-Jarząbek | Certyfikat | Piaseczno | mazowieckie |
ATHENASOFT Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
BELLAKO Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
BRAMAR M. Perczak, M. Raczyński, J. Sobolewski Sp. J. | Złota Statuetka | Radom | mazowieckie |
BUDOKRUSZ Sp. z o.o. | Certyfikat | Grodzisk Mazowiecki | mazowieckie |
CEMET S.A. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MSWiA | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
DANKA Hurt-Detal Materiałów Budowlanych, Hydraulicznych i Usługi Danuta Wieczorek | Złoty Certyfikat | Radom | mazowieckie |
DIALEKS - TRADING | Certyfikat | Pruszków | mazowieckie |
DIALEKS DIAMOND TOOLS | Certyfikat | Pruszków | mazowieckie |
Donau Design Polska Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
ELEKTRIM-VOLT S.A. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
ELVIA Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
ETEL Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
EURO-TRUCK Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Mroków | mazowieckie |
Facility Management Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
Hotele Warszawskie "SYRENA" Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
jobpilot Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
KK STUDIO Jacek Kochanowski, Tomasz Kochanowski | Złoty Certyfikat | Radom | mazowieckie |
LUX-MED Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
MGI AKCEPT S.A. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI | Certyfikat | Maków Mazowiecki | mazowieckie |
Natalia GOLD Złoto-Srebro Józef Czerniejewski | Certyfikat | Piaseczno | mazowieckie |
Nationwide Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
NZOZ "MEDICOR" System Opieki Medycznej | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
Ośrodek Badania Jakości Wyrobów ZETOM Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Warszawa | mazowieckie |
P.P.H.U. "Klechniowska" Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
PHU SAWHAL Sawicka Halina i Zbigniew | Certyfikat | Sokołów Podlaski | mazowieckie |
PLAST-MARKET Sp. z o.o. | Certyfikat | Stare Babice | mazowieckie |
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Warszawa | mazowieckie |
PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Łomianki | mazowieckie |
PROMEXIM Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe MarKa Sp. z o.o. | Certyfikat | Tarnów | mazowieckie |
PZM WIMET Zbigniew Wiśniewski Sp. J. | Brązowy Laur | Józefów | mazowieckie |
SABUR Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
SPEDPOL Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
TWIGGER S.A. | Złoty Certyfikat | Warszawa | mazowieckie |
WINNICKI | Certyfikat | Sochaczew | mazowieckie |
ABRA | Certyfikat | Opole | opolskie |
ATMOTERM S.A. | Certyfikat | Opole | opolskie |
BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. | Certyfikat | Kędzierzyn-Koźle | opolskie |
CHESPA FARBY GRAFICZNE Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Krapkowice | opolskie |
EPO Sp. z o.o. | Certyfikat | Opole | opolskie |
INTERSILESIA Mc Bride Polska Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Strzelce Opolskie | opolskie |
P.P.U.H. FILPLAST | Złoty Certyfikat | Głogówek | opolskie |
Petrochemia-Blachownia S.A. | Certyfikat | Kędzierzyn-Koźle | opolskie |
Przedsiębiorstwo Handlowe ″ROBOPOL″ Sp. J. | Certyfikat | Opole | opolskie |
Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Brzeg | opolskie |
R & M IZOP Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. | Certyfikat | Krapkowice | opolskie |
Spółdzielnia ODNOWA w Opolu Zakład Pracy Chronionej | Certyfikat | Opole | opolskie |
Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Opole | opolskie |
ZETO OPOLE Sp. z o.o. | Certyfikat | Opole | opolskie |
A i E CONSULT Sp. z o.o. Oddział Podkarpacki | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
AKSIL s.c. Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych | Certyfikat | Dębica | podkarpackie |
BAĆ-POL Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Rzeszów | podkarpackie |
BILLKROS Zbigniew Czerski | Złoty Certyfikat | Krosno | podkarpackie |
BIURO PODRÓŻY KOLUMBUS Halina Orlewska | Certyfikat | Kolbuszowa | podkarpackie |
BUDO-TRANS Sp. z o.o. | Certyfikat | Stalowa Wola | podkarpackie |
Ciepłownia Łancut Sp. z o.o. | Certyfikat | Łańcut | podkarpackie |
DARCO Sp. z o.o. | Certyfikat | Pustków Osiedle | podkarpackie |
Firma Handlowa ALTA Tadeusz Zygarowicz | Certyfikat | Brzozów | podkarpackie |
Firma Handlowo-Usługowa "SZiK" H.Szydełko Spółka Jawna | Certyfikat | Tyczyn | podkarpackie |
Firma Usługowo-Handlowa "EKO-TOP" Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Formaplan Mielec Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Mielec | podkarpackie |
GAZSTAL SANOK S.A. | Certyfikat | Sanok | podkarpackie |
Gospodarstwo Ogrodnicze Spółka z o.o. | Certyfikat | Trzebownisko | podkarpackie |
INTER-STYLE Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
KRONOERG Sp. z o.o. | Certyfikat | Pustków | podkarpackie |
Krośnienskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. | Certyfikat | Krosno | podkarpackie |
MULTIFARB Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska | Złota Statuetka | Jasienica Rosielna | podkarpackie |
P.H.U. ARGUS | Certyfikat | Jasło | podkarpackie |
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie O/SANOCKI ZAKŁAD GÓRNICTWA NAFTY I GAZU | Certyfikat | Sanok | podkarpackie |
Polskie Sieci Elektroenergetyczne-System Sp. z o.o. | Certyfikat | Widełka | podkarpackie |
Pracownia Projektowa "PROMOST CONSULTING" | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Budowlane ″JATA″ P-H-U Krystyna Jata, Zenon Jata | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK - Rzeszów S.A. | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″INTEGRAL″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Styl-Art-Kom | Certyfikat | Krosno | podkarpackie |
Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne TRANSSPED Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
RAFINERIA JASŁO S.A. | Certyfikat | Jasło | podkarpackie |
RENA SPÓŁDZIELNIA DZIEWIARSKA | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne Sp. J. M.Jamróz i J.Nowak | Certyfikat | Budziwój | podkarpackie |
RZESZOWSKA CENTRALA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH S.A. | Złoty Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. | Certyfikat | Sanok | podkarpackie |
SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Krakowie Oddział w Przewrotnem | Certyfikat | Przewrotne | podkarpackie |
SPIROFLEX Sp. z o.o. | Certyfikat | Mielec | podkarpackie |
SURET Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Dębica | podkarpackie |
Towarzystwo ALTUM | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Wytwórnia Parkietów BARAN Sp. J. | Certyfikat | Iwierzyce | podkarpackie |
ZAKŁAD BIOMAF | Certyfikat | Sanok | podkarpackie |
Zakład Mięsny ″SMAK-EKO″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Górno | podkarpackie |
Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego KAZIMIERZ ROGALA | Złoty Certyfikat | Przyłęk | podkarpackie |
Zakład Produkcyjno-Handlowy "CERPLAST" Sp. z o.o. | Certyfikat | Ropczyce | podkarpackie |
Zakład Produkcyjno-Handlowy DUET Drozdowska Zuzanna | Złoty Certyfikat | Zaczernie | podkarpackie |
Zakład Przetwórstwa Mięsnego MAREK LEŚNIAK | Złoty Certyfikat | Strzyżów | podkarpackie |
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych RZESZÓW Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A. | Złota Statuetka | Ropczyce | podkarpackie |
ZAKŁADY METALOWE DEZAMET S.A. | Certyfikat | Nowa Deba | podkarpackie |
Zakłady Produkcyjno-Usługowe "INSTAL-REM" Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
ZETO - RZESZÓW Sp. z o.o. | Certyfikat | Rzeszów | podkarpackie |
Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o. | Certyfikat | Białystok | podlaskie |
Pracowniczy Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. | Certyfikat | Augustów | podlaskie |
Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne ASTWA Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Białystok | podlaskie |
Zakład Produkcyjno-Usługowy FERROX Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Białystok | podlaskie |
Zespół Biegłych Rewidentów "AUDYTOR" Sp. z o.o. | Certyfikat | Białystok | podlaskie |
ARGO S.A. | Złoty Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
AUTO-SERWIS W.T. Błażewicz | Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
BOB-ROLLO Sp. z o.o. | Certyfikat | Rumia | pomorskie |
Centrum Badawczo-Wdrożeniowe ″UNITEX″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
DORADON S.A. | Certyfikat | Debrzno | pomorskie |
DSG-Canusa Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Człuchów | pomorskie |
DSV TRADING S.A. | Złoty Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
EL-mark Przedsiebiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych | Złoty Certyfikat | Wejherowo | pomorskie |
ELEKTRONIKA S.A. | Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
ESTIMA Sp. z o.o. | Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
Hurtownia Produktów Naftowych NAFTOL Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Gdynia | pomorskie |
International Paper-Kwidzyn S.A. | Certyfikat | Kwidzyn | pomorskie |
IZOHAN Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Gdynia | pomorskie |
LeBOS Sp. z o.o. | Certyfikat | Człuchów | pomorskie |
MEBLOMAK Sp. z o.o. | Certyfikat | Rumia | pomorskie |
P.P.H.U. PRECYZJA Zygfryd Lyczywek | Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
PARTNER Systems | Certyfikat | Człuchów | pomorskie |
POLCARGO - Rzeczoznawstwo i Kontrola Towarów w Obrocie Międzynarodowym Sp. z o.o. | Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
PPH "TOR-PAL" Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Kwidzyn | pomorskie |
Przedsiębiorstwo ″MARCOR″ Jan Marjanowski | Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Budowlane ROLBUD Sp. z o.o. | Certyfikat | Gdynia | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne ″HURT-DOMBUD″ Zenona Mielczarek | Certyfikat | Kwidzyn | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MALNAFT Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Malbork | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej ″PROFARM″ Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Lębork | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DANEX Danuta Giecołd-Gębska | Złota Statuetka | Sopot | pomorskie |
Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS GDAŃSK-OLIWA S.A. | Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. | Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. | Złota Statuetka | Gdańsk | pomorskie |
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe ″MERKURY″ S.A. | Certyfikat | Gdańsk | pomorskie |
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. | Złoty Certyfikat | Sosnowiec | śląskie |
Biuro Informacyjno-Prawne AKCEPT S.A. | Certyfikat | Mysłowice | śląskie |
Biuro-LAND Sp. z o.o. | Certyfikat | Jaworzno | śląskie |
Budownictwo Przemysłowe UNISERV S.A. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
CARBOTECH-POLONIA Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Siemianowice Śląskie | śląskie |
Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
Centrum Zaopatrzenia Budowlanego ″HADEX″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Jastrzębie Zdrój | śląskie |
CHEMTAR Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Jaworzno | śląskie |
Control + Rework Service Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Gliwice | śląskie |
DELTIM Machura Machura Sp. J. | Złoty Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
Diagnostyka Pojazdów "ROCAR" s.c. | Certyfikat | Czerwionka | śląskie |
DORADO CHLODNIE Sp. z o.o. | Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
ECOL Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Rybnik | śląskie |
ELIKO PPUH Elżbieta Mońka, Roman Mońka Sp. J. | Złoty Certyfikat | Konopiska | śląskie |
Fabryka Materacy "JANPOL" Sp. z o.o. | Certyfikat | Orzesze | śląskie |
Firma Produkcyjno-Handlowa "HUBERTUS" Hubert Leboch | Certyfikat | Siemianowice Śląskie | śląskie |
Firma Usług Geodezyjno-Kartograficznych Andrzej Skórnik | Złoty Certyfikat | Ruda Śląska | śląskie |
Górnośląskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
GUNTHER-MWK bramy, elementy budowlane Sp. z o.o. | Certyfikat | Konopiska | śląskie |
HURTOWNIA KABLE Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Gliwice | śląskie |
INTECH-MET S.C. J. Lekawski, M. Cielinski, St. Paruzel | Certyfikat | Gliwice | śląskie |
KANIA - Przedsiebiorstwo Dystrybucji Hurtowej Sp. z o.o. | Certyfikat | Radzionków | śląskie |
KOMES Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Bielsko-Biała | śląskie |
KROMISS-BIS Sp. z o.o | Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
LECCE PEN POLSKA Sp.z o.o. | Złota Statuetka | Bytom | śląskie |
METAL SERWIS H. i T. Popielewicz Sp. J. | Certyfikat | Chorzów | śląskie |
METALCON Sp. J. | Złoty Certyfikat | Gliwice | śląskie |
METALPLAST-BIELSKO S.A. | Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
NOMA 2 Sp. z o.o. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
P.H.U.P. "STANLEY" | Złoty Certyfikat | Sosnowiec | śląskie |
P.H.Z. BALTIMPEX TELECOM Tomasz Mikołaj Joachimiak | Certyfikat | Katowice | śląskie |
P.P.H.U. PLUS/MINUS Piotr Szarek | Złoty Certyfikat | Bełk | śląskie |
P.P.H.U. ROBIREX ROMAN BIERNACKI | Złota Statuetka | Gliwice | śląskie |
P.P.U.H. "BAZALTEX" Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Tarnowskie Góry | śląskie |
P.P.U.H. ″SOR-DREW″ R. Sorowski | Certyfikat | Świętochłowice | śląskie |
P.P.U.H. POLPLAST Wiesław Zych | Złota Statuetka | Czechowice-Dziedzice | śląskie |
PEGAZ Agencja Reklamy Bezpośredniej Sp. z o.o. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
Polskie Sieci Elektroenergetyczne - POŁUDNIE Sp. z o.o. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
Przedsiebiorstwo Remontowo-Budowlane "A.Piaskowski i Spółka" Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - GLIWICE Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Gliwice | śląskie |
Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. | Certyfikat | Jastrzębie Zdrój | śląskie |
Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe ″BT″ | Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
Przedsiębiorstwo Odzieżowe ″LAZAR″ | Certyfikat | Rybnik | śląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″DAMEX″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Pszczyna | śląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe UTEX Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Rybnik | śląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MARTECH-PLUS Sp. J. | Certyfikat | Ruda Śląska | śląskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ″RAPID″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ″CZASZA-SYSTEM″ Sp. J. | Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ″INTERGOS″ Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Bielsko-Biała | śląskie |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ″POMEX″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Rybnik | śląskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Certyfikat | Rybnik | śląskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. | Certyfikat | Żory | śląskie |
PŚZ i PZ ELVITA-JAWORZNO III Sp. z o.o. | Certyfikat | Jaworzno | śląskie |
Rafineria Czechowice S.A. | Złoty Certyfikat | Czechowice-Dziedzice | śląskie |
REKORD Systemy Informatyczne Spółka z o.o. | Certyfikat | Bielsko-Biała | śląskie |
Restauracja Orientalna A DONG Nguyen Viet Cuong | Certyfikat | Katowice | śląskie |
RWTÜV Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
SERTOP Sp. z o.o. | Certyfikat | Tychy | śląskie |
SFW ENERGIA Sp. z o.o. | Certyfikat | Gliwice | śląskie |
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa ZIEMI RYBNICKIEJ | Certyfikat | Czerwionka | śląskie |
STALPROFIL S.A. | Certyfikat | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
TOI TOI Przenośne Systemy Sanitarne Sp. z o.o. | Certyfikat | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
URSA Polska Sp. z o.o. | Certyfikat | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
VOEST-ALPINE Technika Górnicza i Tunelowa Sp. z o.o. | Certyfikat | Katowice | śląskie |
WICHARY TECHNOLOGIES Sp. z o.o. | Certyfikat | Siemianowice Śląskie | śląskie |
Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie | Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
ZAKLADY DRZEWNE TiS Antoni Szwed Sp. J. | Złoty Certyfikat | Kobiór | śląskie |
Zakład Cukierniczy ″MICHAŚ″ Sp. J. | Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
Zakład Energetyczny Częstochowa S.A. | Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
Zakład Produkcji Urządzen Elektrycznych GZE - Gliwice Sp. z o.o. | Certyfikat | Gliwice | śląskie |
Zakład Produkcyjno-Usługowy EKOPRODUKT M. Kubara, E. Kubara | Złoty Certyfikat | Częstochowa | śląskie |
Zakład Robót i Usług Specjalistycznych "ZRUS" Sp. z o.o. | Certyfikat | Dąbrowa Górnicza | śląskie |
Zakład Rzeźniczo-Wedliniarski Ernestyn Janeta | Certyfikat | Lubomia | śląskie |
Zakłady Badan i Atestacji "ZETOM" im. Profesora Fryderyka Stauba | Złoty Certyfikat | Katowice | śląskie |
Zakłady Miesne "JANDAR" Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Woźniki | śląskie |
Zakłady Mięsne ″HAGA PLUS″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Jastrzębie Zdrój | śląskie |
Zakłady Tłuszczowe "BIELMAR" Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Bielsko-Biała | śląskie |
ZAKŁADY USŁUGOWE EZT Sp. z o.o. | Certyfikat | Sosnowiec | śląskie |
ZSS "POLSPORT" Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Bielsko-Biała | śląskie |
APOFARM GROUP Unia Hurtowni Aptekarskich Sp. z o.o. | Certyfikat | Kielce | świętokrzyskie |
EFFECTOR S.A. | Certyfikat | Włoszczowa | świętokrzyskie |
Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. | Certyfikat | Kielce | świętokrzyskie |
NORDISKA EKOFIBER POLSKA Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Kielce | świętokrzyskie |
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego ″KARTEL″ S.A. | Certyfikat | Jędrzejów | świętokrzyskie |
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A. | Certyfikat | Ostrowiec Świętokrzyski | świętokrzyskie |
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. | Certyfikat | Kielce | świętokrzyskie |
Zakład Doskonalenia Zawodowego | Certyfikat | Kielce | świętokrzyskie |
Zakład Stolarki Budowlanej "STOLBUD" S.A. | Certyfikat | Włoszczowa | świętokrzyskie |
Zakłady Górniczo-Metalowe "ZEBIEC" w Zebcu S.A. | Certyfikat | Starachowice | świętokrzyskie |
Zakłady Mechaniczne BIFAMET Sp. z o.o. | Certyfikat | Jędrzejów | świętokrzyskie |
BARTEX Sp. z o.o. | Certyfikat | Pasłęk | warmińsko-mazurskie |
MASARNIA "MATIS" Sp. z o.o. | Certyfikat | Susz | warmińsko-mazurskie |
NZRL CENTRUM REHABILITACJI Urszula Hura | Nominacje do Statuetki | Olsztyn | warmińsko-mazurskie |
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Produkcyjne i Handlowe OBRAM Sp. z o.o. | Certyfikat | Olsztyn | warmińsko-mazurskie |
PUJAN Jan Puchalski | Certyfikat | Elbląg | warmińsko-mazurskie |
ASTROMAL Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Święciechowa | wielkopolskie |
AUTO JÓŹWIAK Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Auto Lider Sp. z o.o. | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
AUTO PARTNER Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. J. ASO Mercedes-Benz | Złoty Certyfikat | Nowe Skalmierzyce | wielkopolskie |
Autoryzowana Stacja Dealerska TOYOTA Tadeusz Ukleja | Certyfikat | Ujście | wielkopolskie |
Budownictwo Drogowe ″KRUG″ Sp. J. | Certyfikat | Swarzędz | wielkopolskie |
Cegielski - Fabryka Mebli "MAVER" S.A. | Nominacje do Statuetki | Września | wielkopolskie |
Centrum Handlowe "MANHATTAN" Sp. z o.o. | Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
DEPLAST-KOMIX Sp. J. Zenon Nadolny, Maria Nadolna | Złota Statuetka | Leszno | wielkopolskie |
Dom Wydawniczy ″REBIS″ Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Poznań | wielkopolskie |
DORA METAL Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Czarnków | wielkopolskie |
DOSSCHE Sp. z o.o. | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
DROGOPAL Zakład Robót Drogowych Andrzej Szeszuła | Złoty Certyfikat | Opalenica | wielkopolskie |
EFAR Sp. J. | Złoty Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
ENEA S.A. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Energetyka Kaliska S.A. | Złota Statuetka | Kalisz | wielkopolskie |
FABORY POLAND Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Fabryka Papieru ″MALTA-DECOR″ S.A. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Firma Budowlana MAREK ANTCZAK | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
Firma GUTKOWSKI | Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
Firma Handlowo Usługowa ANDRZEJ MALECKI | Złoty Certyfikat | Pępowo | wielkopolskie |
Firma P-H ″AGI″ S. Koncewicz | Certyfikat | Pępowo | wielkopolskie |
INTER-TECH Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zakład Pracy Chronionej | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
KRI Sp. z o.o. | Certyfikat | Przeźmierowo | wielkopolskie |
LEMACAR Piotr Mądry | Certyfikat | Rawicz | wielkopolskie |
LUMO Technika Grzewcza | Certyfikat | Mosina | wielkopolskie |
MARLIN Sp. J. Małeccy | Certyfikat | Krotoszyn | wielkopolskie |
Miejskie Przedsiebiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - KONIN Sp. z o.o. | Certyfikat | Konin | wielkopolskie |
MIKOLAJCZYK-MEBLE Wiesław Mikołajczyk | Certyfikat | Krotoszyn | wielkopolskie |
NIEDŹWIEDŹ - LOCK R.Niedźwiedź, Z.Niedźwiedź sp. j. | Certyfikat | Luboń | wielkopolskie |
NOVOL Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Komorniki | wielkopolskie |
OPAL Ryszard Szulc Wacław Olejniczak Sp. J. | Certyfikat | Grodzisk Wielkopolski | wielkopolskie |
Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. | Certyfikat | Ostrów Wielkopolski | wielkopolskie |
Ostrzeszowskie Zakłady Chemii Gospodarczej "POLLENA" | Złota Statuetka | Ostrzeszów | wielkopolskie |
P.P.U. SEZUP Clima Sp. z o.o. | Brązowy Laur | Piła | wielkopolskie |
P.W. PRESTO BIS Jan Sztuba | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
PAKMAR Wytwórnia Opakowań, Poligrafia Marcin Marcinkowski | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Pani Teresa-Medica Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Września | wielkopolskie |
PBG S.A. | Certyfikat | Przeźmierowo | wielkopolskie |
PETRO-OIL Wielkopolskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o. | Certyfikat | Suchy Las | wielkopolskie |
PIECOBIOGAZ Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
POLNIS Sp. z o.o. | Certyfikat | Swarzędz - Jasin | wielkopolskie |
Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Hydrotechnicznych ″WODKAN″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
PPH "GABI-PLAST" | Złoty Certyfikat | Krotoszyn | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Budowlane MAR-DOM Marian Marcinkowski | Złoty Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne ″KOMFORT″ Andrzej Dembski | Złoty Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego ″BUD-EKO″ S.A. | Złota Statuetka | Wolsztyn | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjne ″FERROZ″ Bożena Walerowicz | Certyfikat | Ostrów Wielkopolski | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ″PLAST-OPAL-BUK″ | Certyfikat | Buk | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ″OSŁONKA″ Sp. J. Stefan i Mariusz Pielech | Certyfikat | Święciechowa | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ″POLIN″ Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Książ Wielkopolski | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane NICKEL | Nominacje do Statuetki | Poznań | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR A. & M. Świrscy | Złoty Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego ″TRANSPIL″ Tadeusz Dobrasz | Certyfikat | Piła | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Usługowe ″GOS-ZEC″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Usługowo-Rozrywkowe ″POWIETRZNY ZAMEK″ Małgorzata Rzeszewska | Certyfikat | Piła-Dolaszewo | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ″WEGA-A″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Września | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Konin | wielkopolskie |
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
Przetwórstwo Owoców i Warzyw "GRZEŚKOWIAK" Grześkowiak Zbigniew / Grześkowiak Marcin | Certyfikat | Kórnik | wielkopolskie |
SOLGER Sp. J. SOLARZ I WSPÓLNICY | Złoty Certyfikat | Kazimierz Biskupi | wielkopolskie |
Spółdzielnia Mieszkaniowa "BUDOWLANI" | Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
STANLEY Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Szpot Sp. z o.o. | Certyfikat | Swarzędz | wielkopolskie |
TESGAS Sp. z o.o. | Certyfikat | Przeźmierowo | wielkopolskie |
TFP Sp. z o.o. | Złota Statuetka | Kórnik | wielkopolskie |
TORNADO Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
VIN-KON S.A. | Certyfikat | Konin | wielkopolskie |
WEGA AUTO Sp. z o.o. | Certyfikat | Kalisz | wielkopolskie |
WERNER KENKEL Sp. z o.o. | Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play" | Krzycko Małe | wielkopolskie |
Wielkopolski Cukier S.A. | Złoty Certyfikat | Opalenica | wielkopolskie |
WYŻSZA SZKOLA HUMANISTYCZNA Wydział Nauk Społecznych | Certyfikat | Leszno | wielkopolskie |
Z.P.H. IZOMER | Certyfikat | Koło | wielkopolskie |
ZAKŁAD CERAMIKI SANITARNEJ Stanisław Hybner | Certyfikat | Środa Wielkopolska | wielkopolskie |
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny ″FARMAPOL″ Sp. z o.o. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
Zakład Obrotu Materiałami Budowlanymi ZOMBUD Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Krzemieniewo | wielkopolskie |
Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych BOGDAN KOWALSKI | Certyfikat | Września | wielkopolskie |
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sp. J. Grzegorz, Jadwiga, Edward Dworeccy | Certyfikat | Chojno | wielkopolskie |
ZAKŁAD STOLARSKI Andrzej Sierakowski | Certyfikat | Poniec | wielkopolskie |
ZELKA Sp. z o.o. | Certyfikat | Września | wielkopolskie |
ZESIUK Zakład Produkcji i Handlu | Certyfikat | Turek | wielkopolskie |
Zespół Elektrociepłowni Poznańskich S.A. | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
ZETO S.A. | Złoty Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
ZIBI-GRAFIA Zakład Poligraficzny | Certyfikat | Poznań | wielkopolskie |
AGROBUD Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Koszalin | zachodniopomorskie |
DOM-EKO Zdzisław Wasilewski Firma Budowlano-Handlowa | Złoty Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
ELEKTRO-EKO Fijałkowska-Zabielska Sp. J. | Certyfikat | Kołobrzeg | zachodniopomorskie |
EMKO S.C. L.REICHERT, M.REICHERT | Certyfikat | Szczecin | zachodniopomorskie |
GAMA Plawgo & Zawisza Sp. J. | Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
GAMA SAN S.A. | Złoty Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
GPT Sp. z o.o. | Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
KRONOSPAN PL Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Szczecinek | zachodniopomorskie |
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. | Nominacje do Statuetki | Koszalin | zachodniopomorskie |
Produkcja i Handel Wyrobów Gumowych "LENDER" Z. Lender, M. Lender, K. Lender, H. Bartodziej, J. Bartodziej | Certyfikat | Szczecin | zachodniopomorskie |
Przedsiębiorstwo Budowlane ″PRO-BUD″ mgr inż. Marian Jagiełka | Złoty Certyfikat | Kołobrzeg | zachodniopomorskie |
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Sp. z o.o. | Certyfikat | Choszczno | zachodniopomorskie |
Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. | Certyfikat | Pyrzyce | zachodniopomorskie |
Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa FENIKS | Złoty Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J. | Certyfikat | Drawsko Pomorskie | zachodniopomorskie |
WZ EUROCOPERT Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Szczecinek | zachodniopomorskie |
Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i c.o. Antoni Jachimczuk | Złoty Certyfikat | Koszalin | zachodniopomorskie |
Zakład Kamieniarski "LASTRICO" Jan Zietek | Certyfikat | Police | zachodniopomorskie |
Zakład Usługowo-Produkcyjny BODEX Bogdan Muzyka | Złoty Certyfikat | Bedzino | zachodniopomorskie |
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. | Złoty Certyfikat | Złocieniec | zachodniopomorskie |